Car Audio » Audi A8 D3 2006 odtwarzanie mp3
Odpowiedz do tematu
 Audi A8 D3 2006 odtwarzanie mp3
Drodzy Klubowicze
jestem tu nowy i nie wiem czy pytanie zadaję w dobrym dziale ale chciałem się dowiedzieć czy (foto poniżej), oznaczona symbolem 4E0 910 110 H ..... GEN III IDC Most MP3 będzie czytać płyty z mp3 w moim aucie. Czy będzie trzeba ją dodatkowo kodować lub coś zmieniać w oprogramowaniu? Chciałbym móc słuchać mp3 w aucie a nie za bardzo chce dokupywać nieoryginalne emulatory z allegro itd. Z tego co się dowiedziałem mam MMI 2G.

Ciekawostką też jest fakt, iż w aucie w schowku wystają mi dwa kable - jeden chyba do Iphona a drugi z złączem USB. Niestety po podłączeniu pendriva nie ma żadnej reakcji. Auto jest ze Szwajcarii ale kupione od handlarza.

Macie jakieś pomysły?
Z góry dziękuję

Postaw piwo autorowi tego posta
 
W zmieniarce jest tzw ochrona komponentu. Po zamontowaniu może działać ale tylko na wyłaczonym zaplonie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
dzięki za info.
Jak się powiększy zdjęcie widać na nim oznaczenia zmieniarki. Wg Was będzie czytać mp3?
A o co kaman z tymi dwoma kabelkami, które niby służą do odtwarzania z innych źródeł niż cd.
Można jakoś aktywować inne źródła odtwarzania z jakiegoś menu lub ukrytych funkcji?
Liczę na Waszą pomoc

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To zależy jak masz to podłaczone. Czy wybierasz przez żródło w meny mmi, czy masz gdzieś ukryty przełacznik. Oryginaly czytnik ipod (AMI) wybierany jest z poziomu menu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a gdyby zamiast tego jednak dac zmieniarke USB do fabrycznego radia?
na przykład pierwsza z brzegu z allegro dla przykładu
http://allegro.pl/zmienia...5817485222.html

ta ma akurat oznaczenia ze A8 do 2003 roku wiec moze nie pasowac jak masz 2006 ale jak poszukasz to znajdziesz jaką potrzebujesz, bo są dedykowane zmieniarki USB do wszystkich fabrycznych modeli i znajdziesz do siebie pasującą i najprosciej problem rozwiązesz

Postaw piwo autorowi tego posta
 
co do niefabrycznych rozwiązań to raczej nie skorzystam. Interesuje mnie w pełni oryginalne rozwiązanie ale dzięki za informację

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 3.235.130.73 ]
[ claudebot ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa