Audi A6/S6 » Audi a6 c4
Odpowiedz do tematu
 Audi a6 c4
Witam. Zastanawiam się nad zakupem tego auta. Lepiej wybrać silnik benzynowy, benzyna + gaz czy może diesla ? Jak się sprawuje skrzynia automatyczna ? Ogólnie co możecie o nim ciekawego powiedzieć, jakie jednostki napędowe polecacie, czy jest to dobry wybór ? Dodam, że miesięcznie robię ok 1000 km, miasto ( ok 50tys. mieszkańców) oraz trasa, wyjazdy na ryby ( a więc polne drogi, dziury itp). Zastanawiam się także nad napędem quattro. Dodam jeszcze, że nie zależy mi aż tak bardzo na osiągach. Mam do dyspozycji ok 12 tys zł, i myślałem, żeby znaleźć Audi za ok 8-9 i wymienić od razu rozrząd, olej, filtry itd. Poniżej podam linki kilku aukcji, i co byście mogli o nich powiedzieć :

http://moto.allegro.pl/au...1669627088.html

http://otomoto.pl/audi-a6-C19385183.html

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tomek89, ten pierwszy to nie do zajechania. Mowa o skrzyni. Ale resztę niech powie nasz Guru :Adi: :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
co do A6 C4 to tak jak napisał elmek są to modele nie do zajechania, wg. mnie ten diesel co podlnkowałeś to jeżdził chyba po Bagdadzie :mrgreen: bo troszkę części ma nie popasowane :-/ Oólnie wszystko zależy w jakim stanie uda Ci się kupić , silniki V6 maja to do siebie ,że przy prawidłowej eksploatacji sa nie do zajechania, najlepszym tego przykładem jest mój wójek,który eksploatuje C4 2,8 jako taxi i naklepał na niej już bez remontu silnika prawie 900.000 tyś :shock: Ma założony gaz i chwali sobie oszczędność tego auta. wwwaldi ma c4 2,6 Q w automacie i także bezawaryjnie jeżdzi. Jedyne co to osobiście nie kupił bym silnika 2,6 ,tylko 2,8 gdyz różnicy w spalaniu nie ma natomiast jest ponad 20 rumaków wiecej. O QUATTRO nie bedę sie już rozpisywał bo wałkowalismy temat wiele razy :-P innymi słowy jak trafisz w dobrym stanie to bierz a juz nigdy nie kupisz ośki :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
witam miałem pare sztuk takich modeli i automatów i manuali .najlepszy to s6 [ewentualnie plus :mrgreen: ]a pózniej to ael w automacie zależy kto co lubi pozd

Postaw piwo autorowi tego posta
 
na drugiego linka tak jak adi powiedział też bym uważał..
strasznie ma zniszczony fotel kierowcy i osłonka na kierownicy? to idzie do zdjęcia...
chyba że jest zajechana kiera do bólu..koleś chyba beton nią woził..
na pewno ma przejechane więcej niż tam pisze..
i z pewnością nie sprzedaje go pasjonat audi ;audi;
-ja mam dizelka i nie zamienię na inny silnik...niestety tylko na osi ale i tak auto pięknie się
trzyma drogi

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Hmm z tego co piszecie to jest to dobry samochód. Wiadomo zależy jak się trafi. Aktualnie jeżdżę Audi a3, i ostatnio rozwaliłem miskę olejową, chciałem kupić terenówkę, ale za 10 tys są dosyć stare, i pomyślałem o kombi, konkretnie o tym a6, ale się zastanawiam czy to dobre rozwiązanie ? W swoją a3 włożyłem ok 2 tys, zrobiłem ją pod siebie, nic nie kapie, silnik zero błędów, i czy warto ją sprzedać i kupić tą a6, pewnie też coś będzie do roboty, no i czy warto dla tych paru cm wyżej ? Silnik 2,6 lub 2,8 to też przy OC więcej zapłacę. A6 też jest starsze o ok 2-3 lata od a3. Hm nie wiem, może coś doradzicie :-o

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tomek89 napisał/a:
Hmm z tego co piszecie to jest to dobry samochód. Wiadomo zależy jak się trafi. Aktualnie jeżdżę Audi a3, i ostatnio rozwaliłem miskę olejową, chciałem kupić terenówkę, ale za 10 tys są dosyć stare, i pomyślałem o kombi, konkretnie o tym a6, ale się zastanawiam czy to dobre rozwiązanie ? W swoją a3 włożyłem ok 2 tys, zrobiłem ją pod siebie, nic nie kapie, silnik zero błędów, i czy warto ją sprzedać i kupić tą a6, pewnie też coś będzie do roboty, no i czy warto dla tych paru cm wyżej ? Silnik 2,6 lub 2,8 to też przy OC więcej zapłacę. A6 też jest starsze o ok 2-3 lata od a3. Hm nie wiem, może coś doradzicie :-o
po tym co napisałeś wszystko przemawia za tym abyś zostawił sobie tę a3 :mrgreen:
jednakże jeśli potrzebujesz większe i rodzinne i zarazem niezawodne auto do 10 tyś to A6 C4 bedzie doskonałym wyborem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jak rybki łowisz to quattro ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
takich dużych kosztów ubezpieczenia to nie ma..ja za 2.5 dizelka 460 zł zapłaciłem-na cały rok..bodajże w liberty direct..przez neta.. :-> ale z axy chyba kilka zł taniej

Postaw piwo autorowi tego posta
 
za 10tys ciężko będzie kupić dobre a6 będzie jak na zdjęciach to kiera to fotel i 15 walone ten co ceni to wie co ma pozd

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Audi A6/S6 

[ IP: 3.140.186.241 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa