Układ hamulcowy » audi a4 jakie odpowiednie tarcze hamulcowe?
Odpowiedz do tematu
 audi a4 jakie odpowiednie tarcze hamulcowe?
Witam!Wlasnie przed chwila zajrzalem do hamulcow i z ciekawosci dokonalem pomiaru tarczy(przedniej).Wynosi troszke powyzej 11mm.Chcialbym je wymienic ale przegladajac oferty sklepowe zauwazylem ze sa tarcze o roznej grubosci.Moje tarcze sa zwykle bez wentylacji,nawiercen i innych.Co nie oznacza ze akurat byly wczesniej dobrze dobrane.Znalazlem oferte gdzie grubosc tarczy niewentylowanej przedniej wynosi albo 14,9mm lub 13mm roznia sie tez one srednica ma 288 albo 280mmNie wiem jakie ma to znaczenie jezeli chodzi potem o sam montaz tarczy,klockow i zaciskow..Spojrzalem na zaciski i wiem ze sa firmy Lucas.Byl jeszcze symbol CN5 i jeszcze jakis numer 32325187/1.Jakie parametry powinna miec prawidlowo dobrana tarcza dla mojego auta?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Podaj rok produkcji tej A4, bo 1985, to trochę za wcześnie ma A4.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Oczywiscie rok 1995.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
dexaven napisał/a:
Oczywiscie rok 1995.

Twój rozmiar, to 280x13. Popraw swój profil.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzieki serdeczne za blyskawiczna pomoc.Teraz kwestia wyboru dobrej firmy.Cos w szczegolnosci polecacie?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
dexaven napisał/a:
Dzieki serdeczne za blyskawiczna pomoc.Teraz kwestia wyboru dobrej firmy.Cos w szczegolnosci polecacie?

Oryginał. Na pierwszy montaż szedł Lucas czyli obecny TRW.
Popraw swój profil.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Szczerze powiem ze myslalem nad tarczami firmy Mikoda znalazlem po 68zl/sztuka.Poczytałem nieco na ich temat i opinie sa bardzo rozne.Jezdze raczej spokojnie bez wiekszego szalu i wyglupow.Czy tarcze tej firmy faktycznie sa nie najlepsze czy moze po prostu słabo sie spisuja przy sportowym zacieciu kierowcy?

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Układ hamulcowy 

[ IP: 44.200.179.138 ]
[ claudebot ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa