Audi A4/S4 » Audi a4 b6 benzyna Quattro Avant - ocena ofert
Odpowiedz do tematu
 Audi a4 b6 benzyna Quattro Avant - ocena ofert
Witam, mocno się przymierzam do zakupu wymarzonego Audi, jednak żeby nie kupić bubla których jak wiadomo jest mnóstwo, proszę o Waszą pomoc.

https://www.otomoto.pl/of...o-ID6zbhbE.html

Tutaj głównie chodzi mi o przebieg, czy jest realny? Prosiłem sprzedawcę o numer VIN ale jeszcze nie dostałem.

https://www.otomoto.pl/of...g-ID6z8xIS.html

Druga oferta nad którą myślę.

Co do innych ofert, to interesuje mnie tylko Avant w Quattro i w benzynie, zapytacie dlaczego nie 1.8t, wiem że mniej pali i będzie prawdopodobnie tańszy w eksploatacji, ale zakochałem się w dźwięku v6 i jestem w stanie za niego zapłacić :D chociaż nie wykluczam 1.8t. Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Co do przebiegu to nikt ci tutaj nie potwierdzi ze jest prawdziwy kazdy wie w jakich czasach zyjemy ta druga wydaje sie byc fajnieisza rocznik srodek lepszy co do 3.0 to nie do konca udana jednostka pekajace glowice czasem i bloki nawet zacerajacesie walki zdjecia tych aut tez pozostawiaja wiele do zyczenia w jakosci :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kurcze teraz mnie zaskoczyłes, bo dużo czytałem o tym silniku i miał raczej pozytywne opinie, a takich usterek jak opisujesz to już w ogóle nigdzie nie widziałem... Jeśli to prawda to chyba będzie trzeba wybrać 1.8t...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kiedys kolega chcial kupic A6 C5 z tym 3.0 ASN ale te usterki sprowadzily go na zemie i bylo kupione 1.8 t Bex 190ps tylko w b6

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam, w końcu otrzymałem od sprzedającego numer VIN pojazdu z tej oferty

https://www.otomoto.pl/of...g-ID6z8xIS.html

I według raportu, samochód ma napęd na przednie koła i w kwietniu 2014 miał przebieg 272000... Sprzedający się upiera że pod samochodem jest wał itp. A kupił go w czerwcu 2014 z przebiegiem 170k i twierdzi, że raport jest błędny...
Co o tym wszystkim myślicie? Ulep czy rzeczywiście błędny raport? Dodam, że znaczek Quattro widnieje tylko na konsoli w środku.
Raport zamawiałem na stronie autobaza.pl

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A nie lepiej a6 c6? LUB c5 ALE Z QUATTRO?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
C6 to trochę inna półka cenowa, a C5 tak wizualnie dużo mniej mi się podoba niż b6... A jeśli C5 to jaki silnik?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ja mam 2.4 Beznyna/gaz i nie ma najmniejszych problemów, ale manual, i nie quattro a szkoda....ale jak się nie ma co się lubi... resztę znasz. ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
3,0 byly tylko w quattro z tego co kojarze

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Audi A4/S4 

[ IP: 18.234.165.107 ]
[ claudebot ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa