Pytajnik, czyli zielono mi ;) » Audi A4 B5 brak przewodu do czujnika spryskiwaczy i inne...
Odpowiedz do tematu
 Audi A4 B5 brak przewodu do czujnika spryskiwaczy i inne...
Witam wszystkich kolegów i proszę o wyrozumiałość jako że jestem tu nowy.
Kupiłem niedawno Audi A4 B5 Lift z 2000 z silnikiem 1.9TDI AJM 115KM, auto sprowadzone z Belgi i tanie więc liczyłem się z kosztami i niedoróbkami. moim problemem była niezaślepiona dziura w zbiorniczku płynu do spryskiwaczy. Kupiłem czujnik, lecz nigdzie nie widzę wtyczki i przewodu gdzie mógłbym go podpiąć. proszę o pomoc i ewentualne zdjęcia od kogoś kto ma to w swoim aucie.
Druga sprawa to błędnie wskazujący zegar temperatury silnika: rozgrzewa się maksymalnie do 70 i spada, przy czym nie ma to nic wspólnego z obciążeniem silnika. Mechanik stwierdził(nie wiem na jakiej podstawie) że termostat jest dobry, z kolei podpięty komputer VAG po ok 20 min jeździe stwierdził 75 stopni.
Trzecia, to brak przerywanej pracy wycieraczek, inne funkcje działają doskonale, przekaźnik sprawdzony, w innym aucie działa bez zarzutu.
Oczekuję pomocnych odpowiedzi, może ktoś miał podobne problemy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
zacznijmy od początku :mrgreen:
podłacz VAGa i zrob test zegarów aby wykluczyc ich usterkę, sprawdź w blokach temperaturę i porównaj ze stanem na zegarach, błędy w zegarach itd.nalezalo by najpierw sprawdzić czy posiadasz kontrole ilości płynu spryskiwacza ,więc potrzeba do tego więcej danych jak np. kodowanie zegarów i jaką wersję zegarów masz itd...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Przywitac tez by sie wypadalo na forum ;)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pytajnik, czyli zielono mi ;) 

[ IP: 44.205.3.18 ]
[ claudebot ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa