Pytajnik, czyli zielono mi ;) » AUdi A4 2004rok AVANT woda pod tylna lewa wycieraczką
Odpowiedz do tematu
 AUdi A4 2004rok AVANT woda pod tylna lewa wycieraczką
Witam
mam mozliwosc kupienia autka z 2004 roku w Avancie (AUDI A4) za rozsdane pieniadze tylko że jest jeden problem : na tylnej lewej wycieraczce a własciwie pod nia jest woda, wlasciciel juz nie ma pomysłu skad ona moze sie brac ...... czy ktos spotkal sie w swoim wozidełku z czyms takim ? i czy kosztowna by była naprawa tego ? Wdzieczny bede za kazde info :) )))
Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: AUdi A4 2004rok AVANT woda pod tylna lewa wycieraczką
wojtas255 napisał/a:
Witam
mam mozliwosc kupienia autka z 2004 roku w Avancie (AUDI A4) za rozsdane pieniadze tylko że jest jeden problem : na tylnej lewej wycieraczce a własciwie pod nia jest woda, wlasciciel juz nie ma pomysłu skad ona moze sie brac ...... czy ktos spotkal sie w swoim wozidełku z czyms takim ? i czy kosztowna by była naprawa tego ? Wdzieczny bede za kazde info :) )))
Pozdrawiam
woda jest z klimatyzacji, a dokładniej z jej nieudrożnionego odpływu... przez co woda znalazła sobie ujście nawiewem na nogi...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
oka a wiesz moze w którym miejscu moze byc zapchany przewód od klimy ? wziałbym od goscia autko w sobote sobie i zobaczył czy warto zrobic to :) ))
chodzi mi tylko omozliwe miejsca gdzie mam szukac zapchanych ujsc kanałów klimy ( gdzie najczesciej zapychaja sie .....
punkcik poleciał :)


Juz chyba wiem gdzie to jest :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Najlepiej byłoby wymontować całą wykładzinę i obserwować skąd cieknie. Możliwości jest kilka- źle wklejona przednia szyba, źle przylegający do podszybia E-Box (miejsce na sterownik silnika) lub uszkodzenie na uszczelnieniu (wiązka główna, linka maski) itd. Klimatyzacja ma sens, ale wydaje mi się, że skroplenie połączone jest w prawej części samochodu - nogi pasażera.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
W sobote bede działał :) ale tak powiem szczerze, że nie wiem czy warto zamieniac auto .... w tej chwili mam tak jak w opisie A6 c4 2.8 193KM
Auto które bede w sobote ogladał to A4 2004rok 1.9 tdi
obecna furka jest z 1997 roku takze róznica 7 lat .......
Obecny silnk nie widział gazunku, tylko benzynka , kupiona 6 lat temu od szweda.....
A co wy myslicie o takiej zmianie ? Warto ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wojtas255 napisał/a:
W sobote bede działał :) ale tak powiem szczerze, że nie wiem czy warto zamieniac auto .... w tej chwili mam tak jak w opisie A6 c4 2.8 193KM
Auto które bede w sobote ogladał to A4 2004rok 1.9 tdi
obecna furka jest z 1997 roku takze róznica 7 lat .......
Obecny silnk nie widział gazunku, tylko benzynka , kupiona 6 lat temu od szweda.....
A co wy myslicie o takiej zmianie ? Warto ?
punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia... może warto trzymać teraz to juz powoli zyskuje na wartości :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam ponownie : problem rozwiazany : wyjalem wykladzine i okazało sie, że ze w podłodzejest najnormalniej w swiecie dziura : nie wiem czy tam był jakis korek gumowy czy ktos przydzwonil czyms w podłoge ale odprawilem goscia z kwitkiem :)
Naprawa tego pewnie by nie była droga ale ...... Nie, nie chce takiego auta
U mnie przynajmniej w wozidełku podłoga jest cała i prosta :)
Pozdrawiam i dziekuje za sugestie :)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pytajnik, czyli zielono mi ;) 

[ IP: 3.137.162.110 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa