Elektryka i elektronika » Audi A3 - Alarm - Zabezpieczenia samochodu
Odpowiedz do tematu
 Audi A3 - Alarm - Zabezpieczenia samochodu
Witam serdecznie , jestem nowym forumowiczem.
Dnia 21.09.13 zakupiłem samochód sprowadzony z Włoch : Audi A3 SportBack 1,6 TDI S-line, rocznik 2012.
Zarejestrowanie auta przebiegło pomyślnie, chodzi o kwestie ubezpieczenia samochodu, otóż w moim samochodzie niema alarmu ( nie znalazłem ), przy oknach niema żadnych czujników , próbowałem opuścić szyby i zamknąć auto, jednak nic się nie włączyło.Gdy byłem je ubezpieczyć , dowiedziałem się, że nie mogę wykupić AC , ponieważ nie mam alarmu. Pani która mnie przyjmowała, wysłała mnie na pewien warsztat by tam otrzymać "certyfikat" , iż mój samochód posiada zabezpieczenia i spełnia wymagania ochronne by wykupić AC , niestety w tym warsztacie już się takimi " certyfikatami " nie zajmują . Moje pytanie :
- Czy jest możliwe, by w samochodzie 2012r. nie było alarmu? ( jak go znaleźć?/ sprawdzić?/włączyć? ) - próbowałem już chyba wszystkiego.
- Jakie inne zabezpieczenia posiada taki samochód prócz Immobilaizer'u o którym wiem ??

Serdeczne dzięki za poważne odpowiedzi.

Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wszystko zależy od wyposażenia samochodu. Jeżeli przy konfiguracji nowego samochodu nie było alarmu, to go nie masz. Musisz udać się do jakiegoś warsztatu gdzie montują alarmy i zamontować sobie dodatkowy. Wówczas otrzymasz w/w certyfikat i ubezpieczysz auto.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 3.145.111.183 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa