Car Audio » Audi a3 2000r - oryginalny subwoofer + tylne głośniki
Odpowiedz do tematu
 Audi a3 2000r - oryginalny subwoofer + tylne głośniki
Audi a3, 2000r, 5 drzwi, radio kasetowe Audi Chorus.
Przednie głośniki grają, natomiast tylne oraz oryginalny subwoofer nie wydają żadnego dźwięku.Czy tylne głośniki w drzwiach są podłączone pod subwoofer, czy radio?Gdzie może tkwić problem?W radiu 3 kostki wpięte i kable raczej wszystkie też są.Czy może ktoś opisać jakie kolory,gdzie powinny być wpięte.Może ktoś wymieniał radio i nie zmienił kostek?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tylne głośniki są aktywne, a ich wzmacniacz znajduje się właśnie w subwooferze. Jeżeli w radiu podłączone są wszystkie wtyczki, to powinieneś sprawdzić czy subwoofer ma 12V.
Na początku zmierz, czy na złączu mini ISO (w radiu) pin 6 (przewód biały z czarnym paskiem) jest 12V (przy załączonym radiu)
W zależności od wyposażenia w A3 są podłączone do radia 2, 3 lub nawet 4 wtyczki.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A jakiś schemacik dla zielonego przez duże "Z"

Takie mam radio:
Kod:
http://zapodaj.net/b6c6545b008c5.jpg.html

Postaw piwo autorowi tego posta
 
cezary1020 napisał/a:
A jakiś schemacik dla zielonego przez duże "Z"

Na razie nie jest ci potrzebny. Sprawdź to co napisałem i odpisz co wynikło.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dziękuje kolego.Po południu tam zajrzę.Dodam,że nad subwooferem w boczku wisi cieniutki bezbarwny kabelek,prawdopodobnie odcięty,ale nie ma nigdzie drugiej części.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Może ktoś wcześniej coś przerabiał i dlatego nie działa. Dojdziemy i do tego.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Które złącze to mini ISO i gdzie znajduje się pin 6 ?Jak już pisałem jestem "zieloniutki" i nie mam żadnego opisu kostek :(

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Złącza C


Postaw piwo autorowi tego posta
 
Na razie nie mogę załatwić miernika. Możesz kolego Adi202 spojrzeć na te fotki,czy wszystko gra?

Kod:
http://zapodaj.net/838fe421e6803.jpg.html


Kod:
http://zapodaj.net/d34d777924fa8.jpg.html

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wizualnie wszytko jak fabrycznie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Może któryś bezpiecznik odpowiada za subwoofer i tylne głośniki,czy wzmacniacz przy subie posiada swój osobny? Nie mogę się dostać do subwoofera,ponieważ za "chiny" nie potrafię zdjąć boczka.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
za glowne napiecie odpowiada bezpiecznik nr. 37 z tego co mi wiadomo.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tak nr. 37 to bezpiecznik od radia.A radio gra i przednie głośniki.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
cezary1020 napisał/a:
Może któryś bezpiecznik odpowiada za subwoofer i tylne głośniki,czy wzmacniacz przy subie posiada swój osobny? Nie mogę się dostać do subwoofera,ponieważ za "chiny" nie potrafię zdjąć boczka.

Bezpiecznik subwoofera jest wspólny dla radia. Jeżeli radio gra, to bezpiecznik jest OK.
Z czym masz dokładnie problem? Musisz odkręcić 4 śruby. 2 na górze i 2 w uchwycie na siatkę. Reszta trzyma się na klamrach.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Podjechałem do warsztatu.Okazało się,że subwoofer do wymiany.Napięcie dochodzi,kable ok, a dźwięku brak. Kolego Adi202 dziękuję za pomoc.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 13.58.252.8 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa