Układ hamulcowy » Audi A2 Problem z kontrolką układy hamulcowego
Odpowiedz do tematu
 Audi A2 Problem z kontrolką układy hamulcowego
Witam
Od jakiegoś czasu w moim Audi A2 mam problem z kontrolką układy hamulcowego i pikaniem. Zdarza się co jakiś czas, przeważnie przy parkowaniu, przy pełnym skręcie albo jeździe po nierównej drodze że nagle słychać trzy krótkie piknięcia, zapalają się kontrolki ABS i Układu hamulcowego (ta w dodatku miga). Wystarczy zatrzymać i zgasić samochód i wszystko wraca do normy. Nie wiem co może być tego przyczyną. Samochód jest sprawny nie ma z nim żadnych problemów, hamulce działają super. Takie coś zdarza się rzadko ale jest denerwujące.

Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
lukasor napisał/a:
Witam
Od jakiegoś czasu w moim Audi A2 mam problem z kontrolką układy hamulcowego i pikaniem. Zdarza się co jakiś czas, przeważnie przy parkowaniu, przy pełnym skręcie albo jeździe po nierównej drodze że nagle słychać trzy krótkie piknięcia, zapalają się kontrolki ABS i Układu hamulcowego (ta w dodatku miga). Wystarczy zatrzymać i zgasić samochód i wszystko wraca do normy. Nie wiem co może być tego przyczyną. Samochód jest sprawny nie ma z nim żadnych problemów, hamulce działają super. Takie coś zdarza się rzadko ale jest denerwujące.

Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.
myślę,że problem może być zwiazany ze sterownikiem lub jego ołaczeniem, ale dla pewności podepnij VAGa to będziemy mieli pełną jasność sytuacji.
p.s zapraszam do działu przywitań

Postaw piwo autorowi tego posta
 
W takim przypadku jeżeli problem występuje tylko w trakcie jazdy to któryś z czujników lub wiązką ABS. To, że auto hamuje bardzo dobrze nie ma znaczenia. A2 jest krótkim samochodem i brak ESP może nie być ciekawe.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Układ hamulcowy 

[ IP: 3.149.27.202 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa