Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski » Audi A2 Opony
Odpowiedz do tematu
 Audi A2 Opony
Witam. Mam takie pytanie. W zimę kupiłem audi a2 na zimówkach całkiem dobrych. Chcę kupić coś na lato. Coś niedrogiego ale i nie najtańsze. Ktoś z forumowiczów może używa "Nexen N'Blue HD Plus (81V)" ? Mógłby się wypowiedzieć? Rozmiar 175/60/R15
Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
dość popularne w moich rejonach opony, osobiście jeździłem na takich i nie miałem powodu do narzekań

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dwa razy miałeś A2, 1,4mpi i tdi. Pamiętasz na czym jeździłeś wtedy?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ja pamientam jakiej firmy mialem opony na a6 w 2005 roku :mrgreen:

Wystawiono 1 piw(a):
Pasiak
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zamówiłem, skoro tam u Ciebie dają rade to i u mnie myślę że nie będzie gorzej. ;-)
Opinie mają dobrą pomimo niskiej ceny, ale nie chciałem się sugerować opiniami ze stron z których sprzedają.
Ostatnio zwiedzała Szwajcarię, a to kawał drogi jak na takiego malucha, dała radę więc zasłużyła na nowy komplet ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Slawko4xc napisał/a:
Dwa razy miałeś A2, 1,4mpi i tdi. Pamiętasz na czym jeździłeś wtedy?
gdybys dokładnie przeczytał to widziałbyś,że 1.4 tdi nadal mam ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Moim zdaniem warto zainwestować w Pirelli. Tanio nie jest, ale przynajmniej wystarczy na lata :) Wybrałem te https://www.pirelli.com/t...t/pzero-nero-gt

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A dlaczego w pirelli a nie continental czy innego producenta premium?
Mam te nexeny N'blue i powiem że za tą cenę nie spodziewałem się tak dobrego towaru. Trzyma się dobrze, nawet na łukach, aquaplaning ok, hałas (jeżdżę audi, zawsze mam cicho w aucie :D ).

Napisałem posta bo się bałem takich opon koreańskich ale zaufałem forumowiczowi Pasiak i nie żałuje, przy okazji Go pozdrawiam :)

Wystawiono 1 piw(a):
Pasiak
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nexen'y Ci posłużą. Jest to dobra opcja o ile nie najlepsza w tej klasie :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Hm... A jakie zimówki polecacie? Zależy mi na tym, żeby były naprawdę wytrzymałe, żebym nie musiał ich co dwa sezony wymieniać. Cena nie jest aż tak bardzo istotna :) Czy Waszym zdaniem te są ok https://www.pirelli.com/t...ottozero-serie2

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nokian :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kleber i BFGoodrich
ta sama pólka i robione z tych samych surówek

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nokian'y coraz częściej są polecane na różnych forach czy wśród kierowców. Na ten sezon mam już stare opony, ale w przyszłym roku się na nie skuszę

Postaw piwo autorowi tego posta
 
tunimu87 napisał/a:
Nokian'y coraz częściej są polecane na różnych forach czy wśród kierowców. Na ten sezon mam już stare opony, ale w przyszłym roku się na nie skuszę


To ja może jednak też wybiorę te :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To S kandynawska opona a oni raczej na zimowych oponach sie znaja jak nikt inny bo warunki ich do tego zmusiły tania nie jest ale skuteczna juz tak ;)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski 

[ IP: 18.227.24.209 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa