Audi 80/90 » Audi 80 czy a4?
Odpowiedz do tematu
 Audi 80 czy a4?
Witam
Od dluzszego czasu szukam audi 80 w kombi znalazlem cos takiego
http://otomoto.pl/audi-80-C23451355.html
wiem ze za te pieniadze mozna kupic a4. Za te 8500zl do neg. za ta 80-tke powinienem oczekiwac "igły"?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Za te pieniądze to powinna być igła,i w dodatku ori, a ta nie jest igłą, tylne lewe drzwi były lakierowane,tak mi się bynajmniej wydaje patrząc na pierwsze zdjęcie, a kto wie ile jeszcze elementów, kierownica jest nie z tego modelu,szukaj dalej albo zbij cenę.
P.S. Silnik ABK to benzyna, a nie diesel.
Miło by było gdybyś zajrzał do działu powitań http://www.audi-tech-team.eu/powitanie-vf3.htm

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Na pierwszy rzut oka wygląda nieźle. Dobrze, że sprzedający nie twierdzi, że w aucie nie było palone :-P - dziura na fotelu kierowcy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzwonilem do sprzedajacego i jutro jade ogladac auto powiedzial ze na klapie wychodzi lekka rdza do zrobienia poprawki bez komputera pokladowego ogolnie to jak zapytalem czy jest "igla" bo oczekuje za te pieniadze to bez przekonania powiedzial ze prosze przyjechac obejrzec czyli nie jest.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Chyba nikt nie oczekuje 18 letniego samochodu w ori lakierze wyglądającego na cycuś glancuś za cenę 8500zł? No panowieee... zobaczcie sobie po ile chodzą prawdziwe igły typu TDI z przebiegiem ok 200 tys z tego rocznika w Niemczech.
Po drugie samochód nie może wyglądać za ładnie bo samochód jeździ a nie stoi pod kocem. Drobnymi zaprawkami bądź malowanymi pojedynczymi elementami bym się nie przejmował. Samochód ma być zadbany i nie zwieświaczony, bez jakiś chałupniczych metod naprawczych.
Środek wygląda na te 258 tys km co jak na TDI jest przebiegiem baaardzo niskim, wręcz trudnym do spotkania nawet w a4 b5.
Co do pytania audi 80 czy a4? Hmm... zależy jaki zasobny masz portfel, jakie parcie na szkło odnośnie rocznika i ile będziesz samochodem jeździł. Jak samochód ma być do jazdy, maksymalnie prosty w obsłudze to audi 80. Jak dla szpanu to a4. Pod względem jednostki napędowej, elektroniki i diagnostyki silnika to b4 jest na takim samym poziomie do a4 b5. Inna forma samochodu, mechanicznie to samo. A4 ma lepsze z przodu zawieszenie ale kosztowniejsze, b4 ma zwykłego macpersona bez udziwnień.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Trepek pięknie to powiedział i się pod tym podpisuje. Jak ktoś szuka b4 bez najmniejszej ingerencji w lakier to trochę potrwa zanim coś znajdzie, ważne żeby auto nie było spawane z 2 i dobrze polakierowane i nie ma co wybrzydzać za bardzo. Co do igieł gdybym taką posiadał to bym wołał 14 kloca :-P ale takiej nie mam :mrgreen:

b4 czy a4 b4 proste w obsłudze do granic możliwości ( wszystko co umiem nauczyłem się na nim ) części tanie, mocne auto dla mnie piękne po prostu
a4 nie wiem nie miałem za bardzo styczności seria b5 ponoć dobra ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ogladalem te auto w srodku czyste zadbane silnik ok byl szpacholowany malowany ale to jeszcze mozna przebolec ale wszedzie rdza chyba auto po powodzi?! Cena za te auto oceniamy na 6000zl.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kaktus188 napisał/a:
byl szpacholowany malowany ale to jeszcze mozna przebolec ale wszedzie rdza chyba auto po powodzi?!

Raczej po poważnym wypadku. B4 ma pełny ocynk i jesli wychodzi rdza tzn że był bity i niefachowo zrobiony. U mnie też były malowane drzwi przez poprzedniego właściciela ale jak narazie (4latka) nigdzie ani sladu rdzy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Panowie co myslicie o takim egzemplarzu?:
http://otomoto.pl/audi-a4-C23541335.html

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Na pewno bym się przyjrzał przednim lampom, ponieważ często gęsto ludzie kupując taniej nie zwracają uwagi na wymagane homologacje - a można przez to łatwo stracić dowód rejestracyjny :!:
Ogólnie to brak fotek wnętrza... jedynie widać, że fotel kierowcy trochę wygnieciony, a zewnętrznie lewy tył wydaje się malowany, ale może to tylko wina światła.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ja tu nigdzie nie widzę klimy, a myślę że to podstawa, i bez klimy bym już nie kupował

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzwonilem do sprzedajacego przednie lampy maja homologacje poprosilem o dobrej jakosci fotki na maila-wnetrze, blacha, nadwozie i silnik.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
więc czekamy na fotki :hyhy:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
W/g mnie podstawowym problemem jest to, że każdy może nieco po doradzać jednak nie weźmie odpowiedzialności za zakup auta, także finalnie opieraj się na własnej wiedzy, a kupno auta bez wiedzy tu wymaganej to totolotek.

Dodatkowo nie sprecyzowałeś wymagań, szukasz kombi b4 lub a4 ale to trochę za mało... Nie wspomnę, że ma być igła bo takiego szuka "każdy".

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Również bym nie kupił auta bez klimy, I jak dla mnie odpada . Ponadto maska nie leży jak powinna .

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Audi 80/90 

[ IP: 3.234.253.152 ]
[ claudebot ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa