Tylko prawdziwe samochody.. » Audi 200
Odpowiedz do tematu
 Audi 200
Audi 200 było produkowane równolegle z Audi 100 i w zasadzie było to to samo auto, jednak z lepszym wyposażeniem i mocniejszymi silnikami. W wyglądzie zewnętrznym oba modele dzieliły drobne różnice, takie jak: kształt reflektorów i tylnych świateł, czy wygląd zderzaków.
Pierwsze Audi 200 pojawiło się w 1979 roku i był dostępny z silnikiem turbo o mocy 170 PS, jakiego nie można było zobaczyć w Audi 100. W 1983 roku pojawiła się druga generacja "dwusetki", oparta o Audi 100 typ 44.
Należała do najszybszych limuzyn tamtych czasów, rozwijając maksymalną prędkość 230 km/h ( z topowym silnikiem turbo 242 km/h) i przyspieszając od 0 do 100 km/h w 8,1 sekundy. Po raz pierwszy Audi 200 dostępne było także z napędem 4x4. Produkcję tego modelu zakończono w 1992 roku.

Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Według mnie samochód niesamowity, może wyglądem zewnetrnym na kolana nie powalał, ale jak pamiętam nie jeden posiadacz innej nawet dużo nowszej marki z niedowierzaniem wpatrywał się w tył naszej 200:) Silnik 2.2 Turbo naprawdę dawał wile i jeszcze z quattro. Coś mi się kojarzy, że przyśpieszał szybciej niż owe 8,1, ale pewności nie mam. Srodek niewiele odbiegający od pierwzych A8 a praktycznie to samo co w V8. Niestety auto zakończyło na drzewie:/. Tylko trochę części mi z niego zostało:/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A w latach 1979 - 1982 tak wyglądała... ;-)


post zawiera załącznik
FP.jpg
Plik ściągnięto 11712 raz(y) 36,18 KB
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Aż się nie chcę wierzyć ;P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
brownskin napisał/a:
Aż się nie chcę wierzyć ;P

Yhm. Ani to merytoryczne ani nic dodające w temacie. Do tego mocno odgrzane. Złota łopata dla ciebie.
Czuj wiszące nad głową ostrzeżenie.

Wystawiono 2 piw(a):
Adi202, Astaroth
Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Tylko prawdziwe samochody.. 

[ IP: 18.219.236.199 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa