Elektryka i elektronika » Audi 100 C4- komputer
Odpowiedz do tematu
 Audi 100 C4- komputer
Witam, chodzi o komputer pokładowy. Działa on tylko podczas mrozu ale nie zawsze, jak się nagrzeje w środku trochę to już przestaje działać, jest tylko podświetlony. Podświetlony jest tylko ekranik ze spalaniem, wyższy ekranik z komunikatami nie jest podświetlony. Przeglądałem zegary i nie dojrzałem nigdzie zimnych lutów, czy przyczyna może być gdzie indziej? Jak tak to gdzie szukać? Z góry dziękuję.


;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Audi 100 C4- komputer
Mateo napisał/a:
Przeglądałem zegary i nie dojrzałem nigdzie zimnych lutów, czy przyczyna może być gdzie indziej? Jak tak to gdzie szukać? Z góry dziękuję.


;audi;

Szukaj dokładniej lub przelutuj elektronikę.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mowa o zegarach, tak?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tak o zegarach ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mateo napisał/a:
Mowa o zegarach, tak?

Głównie o module wyświetlaczy oraz tylnej płyty zegarów. Możesz też przelutować całość jeżeli masz tyle czasu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam po długim czasie, przelutowałem tą tylną płytę, że tak napiszę dołączaną. Nic to nie pomogło, a żeby dostać się do tej przedniej płyty, pod wyświetlaczem to za kolorowo nie jest. Może ktoś mi podpowie czy jakieś prądy mogę posprawdzać czy dochodzą? Albo podpowiedzi jak tam się do przodu dostać, trzeba rozkręcać w drobny mak? :-(
Jeszcze jedno ;-) są takie jakieś przełączniki (benzyna- diesel) i jakaś tam skala jest, jest jeszce jeden ale już nie pamiętam bo włożyłem do auta chyba jeszcze jakieś pokrętło do jakiejś regulacji? Do czego to wszystko jest?

Pozdrawiam i czekam na podpowiedzi :-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Do modułu wyświetlacza dostaniesz się od strony cyferblatów. Musisz odkręcić wszystkie śruby i wyciągnąć płytę główną z obudowy zegarów. Moduł z LCD przykręcony jest od przodu dwoma małymi śrubkami. Przełączniki o które pytasz służą do kodowania zegarów typ silnika oraz język niemiecki i angielski. Obok powinny być jeszcze 3 mikro switch'e którymi możesz ustawić korekcję na BC spalania paliwa. +/_ 5, 10 i 15%.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 18.226.93.209 ]
[ claudebot ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa