Audi 100/200/V8 » Audi 100 C1
Odpowiedz do tematu
 Audi 100 C1
witam mam opcje kupic audi 100 C1 1.8 1972rok oczywiscie do rekonstrukcji, jak dla mnie bardzo piekne auto ale pytanie do was czy warto zaryzykowac i wydac 1500zł??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeśli masz czas, pieniądze i chęci to ja bym się nawet chwili nie zastanawiał
Pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Audi 100 C1
adi93 napisał/a:
witam mam opcje kupic audi 100 C1 1.8 1972rok oczywiscie do rekonstrukcji, jak dla mnie bardzo piekne auto ale pytanie do was czy warto zaryzykowac i wydac 1500zł??

Fotki masz? Jaki to model 4 czy 2 drzwiowy?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
powie, tak,żebym miał na tylemiejsca, to jz dawno cos takiego stało by w moim garazu i czekkało na powrót do stanu fabrycznego. Myslę,że nie ka co sie zastanawiać ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
z opowiesci wydawała sie ładniejsza, nie rozumiem jak mozna doprowadzic audi do takiego stanu aż sie łza w oku kreci ale chyba bede ją ratował :(













Postaw piwo autorowi tego posta
 
I on chce za to 1500zł? Toż to trzyma się kupy tylko dzięki lakierowi. Jeżeli uda Ci sie to odrestaurować za mniej jak 10000zł, to jesteś gość. Chyba, że zrobisz sobie wszystko sam.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jeśli bym ją jakos uratowal to napewno bym jej juz nikomu nie oddał a napewno bym sam ją robił

Postaw piwo autorowi tego posta
 
adi93 napisał/a:
jeśli bym ją jakos uratowal to napewno bym jej juz nikomu nie oddał a napewno bym sam ją robił

Masz moje błogosławieństwo. Prawdziwa renowacja, to nie szpachla i podkład, a kupa wyrzeczeń tym bardziej, że chcesz ją robić dla siebie. Przy tym egzemplarzu musiałbyś dosłownie wszystko wymienić ponieważ jedyne co jeszcze jest w znośnym stanie, to tablice rejestracyjne. Cała blacharka do piaskowania i łatania, nowa tapicerka, instalacja elektryczna a nie wspomnę o silniku i skrzyni. Jeżeli chcesz spróbować, to próbuj, ale właścicielowi powinieneś zaproponować nie więcej jak 150zł.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wiec tak gadałęm z facetem powiedzial ze 1500zł to jest ostateczna cena i ani grosza mniej a ogolnie to ktos juz ją mial dzisiaj oglądać szkoda no ale trudno

jeśli ktos by cos wiedzial na temat takiej to prosze o kontakt chetnie bym zakupil taką :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
adi93 napisał/a:
wiec tak gadałęm z facetem powiedzial ze 1500zł to jest ostateczna cena i ani grosza mniej a ogolnie to ktos juz ją mial dzisiaj oglądać szkoda no ale trudno

jeśli ktos by cos wiedzial na temat takiej to prosze o kontakt chetnie bym zakupil taką :)

Nie pierwsza i nie ostatnia. Facet ma pewnie tylu chętnych, że zaczną pewnie licytacje. 1500zł gdyby zamienił sie z jeżem na głowę, to można jeszcze to zrozumieć. Może amator "zioła"?
Miał swoją okazję. Teraz nie zarobi 150zł, a straci więcej na OC chyba, że też nie płaci ubezpieczenia. Ktoś kto to ewentualnie kupi do renowacji zdziwi się bardzo przy meldowaniu pojazdu. :ok:
Nie masz czego żałować.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
adi93 napisał/a:
jeśli ktos by cos wiedzial na temat takiej to prosze o kontakt chetnie bym zakupil taką
a interesuje Cie wersja na rynek brytyjski? ostatnio byłokilka ładnych egzemplarzy za dobre pieniadze ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
a interesuje Cie wersja na rynek brytyjski? ostatnio byłokilka ładnych egzemplarzy za dobre pieniadze ;-)


no bardzo chetnie tylko jakies foto bym poprosil itp

Postaw piwo autorowi tego posta
 
adi93 napisał/a:
Pasiak napisał/a:
a interesuje Cie wersja na rynek brytyjski? ostatnio byłokilka ładnych egzemplarzy za dobre pieniadze ;-)


no bardzo chetnie tylko jakies foto bym poprosil itp
spoko jak tylko cos wyczaję to zapodam linka ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ok czekam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
chwilowo ni a nic w jakiejś dobrej cenie...
http://www.ebay.co.uk/itm...#ht_1093wt_1344

http://www.ebay.co.uk/itm...#ht_1348wt_1344

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Audi 100/200/V8 

[ IP: 18.222.115.120 ]
[ claudebot ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa