Elektryka i elektronika » A8 D3 problem z lampami biksenon
Odpowiedz do tematu
 A8 D3 problem z lampami biksenon
Witam wszystkich, jestem tu nowy i odrazu jade z problemem. Mianowicie: Mam a8 z 2003 i zalozylem do niej przod z 2009r kompletny.. z lampami. i tu jest problem. Musialem uciac org wtyczki do lamp zeby zalozyc te od lifta. i tu sie zaczyna problem. Kolorami wszystko pasuje swiatla swieca przeslony działają itd. W komp w headlight range mam 3 bledy.. jeden od adaptowania lamp w basic settings i dwa left headlight power output stage j667 no signal/communication i analogicznie prawa lampa taki sam blad. Przy kostce wychodzacej z lampy zostaly mi 2 cienkie przewody chyba can ( czarno fioletowe) i jeden grubszy czarno brazowy idacy do modułu afs. Od samochodu zostaly dwa tez chyba canowskie ( pomaranczowo chyba czarne ).. nie wiem co z nimi zrobic. Gdy lacze ten can lampy z samochodem nadal nie ma komunikacji nawet jesli odwroce miejscami przewody. Na ten grubszy od afs podalem mase bo plusa sie boje :D i rowniez nic. Denerwuje mnie to ze nie dziala zadne doswietlanie a tym bardziej kontrolka na wysw. ktora mnie przesladuje non stop. Moze ktos ma jakis schemat wtyczki lampy lub modulu afs zamontowanego na lampie.. albo poprostu wie gdzie ten przewod ma isc.. kodowanie w cent electric 0110007.. w headlight 0000001. POMOCY


Uwagi obslugi forum:
Kolego. Niestety ale tępimy lekceważenie informacji które podaje się w profilu. Myślisz że dla zabawy prosiliśmy o rok modelowy? Jeśli nie poprawisz tego to osobiście wlepię Ci ostrzeżenie bo prosisz o pomoc a nie stać Cię na to żeby wziąć w rękę dowód rejestracyjny i ułatwić udzielenie pomocy osobom które tu na forum się udzielają. Czekam na reakcję.
eleszet


Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wszystko jest do uruchomienia, ale najpierw musisz poprawić swój profil, bo na wróżenie nie mam ochoty. Wypadałoby się również przywitać w odpowiednim dziale.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 18.118.137.243 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa