Pozostałe tematy » [A6 C6 ] Polskie meni w MMI high 2G
Odpowiedz do tematu
 [A6 C6 ] Polskie meni w MMI high 2G
Siemka!
Dziś wsadziłem łapki do mojego MMI :mur: gdzie kierując się filmem http://www.youtube.com/wa...&feature=fvwrel
chciałem zmienić ekran powitalny i normalnie ku mojemu zdziwieniu nastąpiły zmiany :szok: ale nie na ekran który chciałem tylko na ekranie który miałem pojawił się jakiś dziwny napis w zielonym kolorze (nie zapamiętałem treści). Po ponownym uruchomieniu MMI zmienił się język na niemiecki. :cisza: . Próbowałem zmienić na polski jednak w dalszym ciągu wyświetla mi w niemieckim. Dopiero po wpisaniu opcji wyboru na język angielski pomyślnie zmieniło na ten język ale na Polski za żadne skarby nie chce. :wallbash_2:
W związku z powyższym mam takie pytanko: Jak mam zmienić żeby ponownie mieć polskie napisy???? :-/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ustaw ponownie tak jak miałeś i zrób reset MMI

Postaw piwo autorowi tego posta
 
próbowałem resetować ją i mam ustawione tak jak miałem czyli na 0 jeżeli chodzi o ustawienia ekranu powitalnego. Tylko jak ustawiam na Polish to po niemiecku mi nawala. Będę leciał na noc do pracy to spróbuje jeszcze raz to zrobić. ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sprawdź też wersję softu.

Wystawiono 1 piw(a):
WOJTAS
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202, przyznaję się że nie sprawdziłem wersji softu :oops: , ale udało mi się język przestawić ponownie na ojczysty dla mnie a nie dla samochodu. :mrgreen:
Wcześniej zmiany języka próbowałem dokonać w menu serwisowym i tak jak już wcześniej pisałem z wynikiem negatywnym. Dziś rano szukając numeru softu w meni "CAR" też znalazłem opcję ustawień języka :-P i z menu w zwykłym trybie zmieniłem na polski.
Dzięki za zaangażowanie i pomoc. ;-) .

Postaw piwo autorowi tego posta
 
WOJTAS napisał/a:
Dziś rano szukając numeru softu w meni "CAR" też znalazłem opcję ustawień języka .

Ta opcja to podstawa. Myślałem, że to już sprawdzałeś. :lol:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Ta opcja to podstawa. Myślałem, że to już sprawdzałeś.


Adi202, no właśnie, nie :-P . Skupiłem się nad menu serwisowym po zmianie którego wystąpiły zmiany, a całkowicie wyleciało mi z głowy podstawowe nenu :mrgreen: .
Ale zawsze ten temat będzie podpowiedzią dla innych zakręconych :-P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam. Uczę sie silnika tego forum i może mój post bedzie jakś dziwny...ale zobaczymy.
Odświeżę temat:
Ma ktoś jakiś pomysł na polskiego lektora w MMI 2g ?
Jakoś to robią ale na necie nigdzie nie znalazłem.
Polskie menu zrobiłem i pykneło od pierwszego.

Tak z innej beczki pracuje właśnie nad grubszym projektem a mianowicie Android w moim Q7 , Tuner DVB-T , kamera , wi-fi, transmiter Bluetootch oraz konsola PS3 w połączeniu z MMi oraz ekranem 17" na suficie...
Jak temat sie uda opiszę w odpowiednim dziale.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Na necie tego nie znajdziesz, bo nikt już za free takich rzeczy nie udostępni. W necie możesz znaleźć jedynie tzw pistolet aby sobie strzelić w kolano - głownie na chomiku.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 3.136.97.64 ]
[ claudebot ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa