Audi A6/S6 » A6 C6 2.0 TFSI
Odpowiedz do tematu
 A6 C6 2.0 TFSI
Witam ekspertów

Jestem na etapie szukania Audi A6 C6 kombi 2.0 TFSI rocznik 2006-2008 w zależności od ceny przebiegu i wyposażenia.

Czytam opinie i porady na internecie ale są tak rozbieżne że kompletnie zgłupiałem więc postanowiłem zapytać ludzi którzy mają fachową wiedzę i doświadczenie z samochodami marki Audi.

Czy macie jakieś opinie odnośnie tego modelu czy warto czy nie warto się interesować tym samochodem i czy celować w jakiś konkretny rocznik. Dajcie znać na co zwrócić szczególną uwagę podczas kupna, za wszelki podpowiedzi z góry dziękuję.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sadzę, że są to udane modele, ale na tą wagę trochę za słaby silnik.

Postaw piwo autorowi tego posta
Ozet
 
Patrząc na Twoją stajnię można siś było spodziewać takiej odpowiedzi :mrgreen:
To dopiero moje pierwsze Audi będzie więc na początek myśle że powinienem być usatysfakcjonowany.

A co myślicie o rzekomym braniu oleju przez te silniki?
Czytałem na forach internetowych że model 2.0 TFSI szczególnie z tych lat początkowych jego produkcji lubi brać olej z biegiem lat jest coraz lepiej.
Jedni pisali że to bzdura, drudzy że sakramencko przepala oleju, trzeci zaś że dla tych silników to norma (tylko co rozumieją przez słowo norma?) Granica normy to chyba 100ml na 1000km.
Co Wy o tym sądzicie ?

 
Ozet napisał/a:
Patrząc na Twoją stajnię można siś było spodziewać takiej odpowiedzi :mrgreen:
To dopiero moje pierwsze Audi będzie więc na początek myśle że powinienem być usatysfakcjonowany.

A co myślicie o rzekomym braniu oleju przez te silniki?
Czytałem na forach internetowych że model 2.0 TFSI szczególnie z tych lat początkowych jego produkcji lubi brać olej z biegiem lat jest coraz lepiej.
Jedni pisali że to bzdura, drudzy że sakramencko przepala oleju, trzeci zaś że dla tych silników to norma (tylko co rozumieją przez słowo norma?) Granica normy to chyba 100ml na 1000km.
Co Wy o tym sądzicie ?
pierwsze słysze aby te motory brały olej, wiadomo jak kto dba trak kto ma ,wiec kupujac od kogos kto rozumuje "jeździć dokad sie nie zacznie sypac a potem sprzedac i niech inny sie męczy" możesz spodziewac sie wszystkiego.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Audi A6/S6 

[ IP: 3.149.254.35 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa