Car Audio » [A6 C5] Zmagania z nowym radiem KTRONTON CC-A8342
Odpowiedz do tematu
 [A6 C5] Zmagania z nowym radiem KTRONTON CC-A8342
Wymieniłem radio z navi D, na tą stację.
Mam system Bose, podłączenie pod wzmacniacz było bezproblemowe (nie trzeba konwertera na tylne głośniki).
Miałem zardzewiałą antenę (radio, gps, tel.) wymieniłem na nową. Oczywiście nowa antena ma inne złącza (Fakra). To powoli zmieniam z Raku2 (oryginał).
Mam kilka kłopotów z nową stacją:

1. Czy można tak ustawić radio, żeby po wyjęciu kluczyka można włączyć radio?
2. Jak uruchamiam rozrusznik to w głośnikach słychać stuki, stare radio podczas rozruchu się wyłączało. Mam zrobiony na razie włącznik wzmacniacza. ;-)
3. Przy wyciszonym radiu słychać delikatny szum czy brum jest on trochę silniejszy przy dotyku ekranu.

Czy kondensator przy wzmacniaczu może pomóc w stukach wzmacniacza?
Czy warto dodać nowy wzmacniacz 5 kanałowy plus nowe przewody zasilanie, cinch w ekranie ( teraz są bez ekranu) i nowe kable do głośników.
Proszę o wszelkie sugestie Szanownych Użytkowników .

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [A6 C5] Zmagania z nowym radiem KTRONTON CC-A8342
maciej_avant napisał/a:

Mam system Bose, podłączenie pod wzmacniacz było bezproblemowe (nie trzeba konwertera na tylne głośniki).


Chyba jedna nie było skoro masz problemy z Audio. Adapter Bose eliminuje właśnie tego typu zakłócenia. Pomijam już to, że samo radio może działać jak antena zbiorcza zakłóceń.
Czy można ustawić radio aby działało bez klucza? Nie sądzę aby była taka funkcja w ustawieniach tego grajka, ale można to uzyskać przez inne podłączenie radia. Problem w tym że nie będzie już się załączało kluczem tylko manualnie.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 3.140.188.16 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa