Pozostałe tematy » [A6 C5 Q] Montaż instalacji Westfalii
Odpowiedz do tematu
 [A6 C5 Q] Montaż instalacji Westfalii
Dzisiaj kupiłem A6 z oryginalną WESTFALIĄ ,którą to bede przekładał do swojej niuni jako,że sam montaż haka nie jest szczególnie skomplikowany, podobnie jak z nieoryginalna instalacją, którą wpina się w lampy, to tu chcę mieć tak jak w fabryce tzn. jak podepnę przyczepę to chce aby kontrolka kierunków przyczepy działała na moich zegarach, podobnie ma być z odcinaniem przeciwmgłowych,tak aby świeciły tylko w przyczepie. Oczywiście moduł i instalkę będę miał z dawcy (avant) , chciałbym wiedzieć jak bardzo jest to problematyczne i czy bede musiał grubo ingerować w instalacje,czy wystarczy się tylko wpiąć gdzieś z tyłu...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A co jest dawcą?
Skoro masz dawce to mozesz spojrzec gdzie co bylo wpiete i tak samo wpiac to w biorcy, prosciej juz sie chyba nie da?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Słonik napisał/a:
A co jest dawcą?
Skoro masz dawce to mozesz spojrzec gdzie co bylo wpiete i tak samo wpiac to w biorcy, prosciej juz sie chyba nie da?
a umiesz czytać ze zrozumieniem? po cześci to moja wina ,gdyż myślałem ,że każdy umie.... zanim zapodasz kolejną elokwentną wypowiedź przeczytaj o co pytam... gdybyś miał problemy:
u mnie nie ma instalacji i chce wiedzieć jak bardzo problematyczne będzie podłączenie jej do mojej A6, a jeszcze jaśniej: czy trzeba będzie ciąć instalkę i wpinać się z nowymi pinami do zegarów a co za tym idzie dostać się do tunelu serwisowego czy wystarczy wpiąć się gdzieś z tyłu i będzie działać jak chce tzn. odcinać przeciwmgłowe i parktronik, oraz uaktywnić kontrolkę kierunków przyczepy na zegarach. jaśniej już się nie da.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ty mnie chyba nie lubisz :mrgreen: albo masz jakies problemy natury psychologicznej :roll:
Pytalem co jest dawca bo jak dawca jest podobny do biorcy to pewnie wystrczy zerknac jak jest podlaczone w dawcy i tak samo podlaczyc w biorcy i bedzie dzialac ale to tylko dywagacje bo nie napisales co jest dawca calej instalacji.
Peace&Pozdro.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Słonik napisał/a:
Ty mnie chyba nie lubisz
nic podobnego, nie lubię natomiast niepotrzebnych odpowiedzi z których i tak nic nie wynika....
Słonik napisał/a:
albo masz jakies problemy natury psychologicznej
badania okresowe przeszedłem pomyślnie, ale wiadomo jak takie badania wygladają :mrgreen:
Słonik napisał/a:
Pytalem co jest dawca bo jak dawca jest podobny do biorcy to pewnie wystrczy zerknac jak jest podlaczone w dawcy i tak samo podlaczyc w biorcy i bedzie dzialac ale to tylko dywagacje bo nie napisales co jest dawca calej instalacji.

Pasiak napisał/a:
Dzisiaj kupiłem A6 z oryginalną WESTFALIĄ
wydaje mi sie logiczne ,że także c5, gdyż z innego modelu nie ma opcji aby pasował P&P

sedno tematu polega na tym iż zanim zacznę rozgrzebywać cała instalację elektryczną, chciałem zasięgnąć porady na co się przygotować, przed przekładką. Logicznym faktem jest,że rozgrzebując jedno auto w końcu sam dojdę do tego co i jak, jednakże liczyłem na opinie i ewentualne wskazówki "tych bardziej doświadczonych" w w/w kwestii. W tej chwili juz robi się offtop... dlatego uprzejmie proszę ,jeśli nie znasz odpowiedzi na moje pytanie to nie zaśmiecaj tematu. Amen

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Cała wiązka jest dosłownie wpinana do instalacji prócz światła przeciwmgielnego. W obwód światła przeciwmgielnego musisz wpiąć szeregowo mikrostyk znajdujący się w gnieździe haka. Nie wiem tylko jaki standard jest w UK 7 czy 13 pinowy jak w DE.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Cała wiązka jest dosłownie wpinana do instalacji prócz światła przeciwmgielnego. W obwód światła przeciwmgielnego musisz wpiąć szeregowo mikrostyk znajdujący się w gnieździe haka. Nie wiem tylko jaki standard jest w UK 7 czy 13 pinowy jak w DE.
dziekuje za konkretna odpowiedź, u mnie obowiązują 7-mio pinowe złącza,ale Westfalia wali swoje Germańskie 13-tki :mrgreen: przejściówka już zakupiona ;-) Dzięki za pomoc :ok:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
Adi202 napisał/a:
Cała wiązka jest dosłownie wpinana do instalacji prócz światła przeciwmgielnego. W obwód światła przeciwmgielnego musisz wpiąć szeregowo mikrostyk znajdujący się w gnieździe haka. Nie wiem tylko jaki standard jest w UK 7 czy 13 pinowy jak w DE.
dziekuje za konkretna odpowiedź, u mnie obowiązują 7-mio pinowe złącza,ale Westfalia wali swoje Germańskie 13-tki :mrgreen: przejściówka już zakupiona ;-) Dzięki za pomoc :ok:

W Esce mam również 13 pinowe + przejściówka na 7. W 13 pinowej jest dodatkowo ładowanie akumulatora w przyczepie i zasilanie. Uważam, że patent 13 pinowy jest deko lepszy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Pasiak napisał/a:
Adi202 napisał/a:
Cała wiązka jest dosłownie wpinana do instalacji prócz światła przeciwmgielnego. W obwód światła przeciwmgielnego musisz wpiąć szeregowo mikrostyk znajdujący się w gnieździe haka. Nie wiem tylko jaki standard jest w UK 7 czy 13 pinowy jak w DE.
dziekuje za konkretna odpowiedź, u mnie obowiązują 7-mio pinowe złącza,ale Westfalia wali swoje Germańskie 13-tki :mrgreen: przejściówka już zakupiona ;-) Dzięki za pomoc :ok:

W Esce mam również 13 pinowe + przejściówka na 7. W 13 pinowej jest dodatkowo ładowanie akumulatora w przyczepie i zasilanie. Uważam, że patent 13 pinowy jest deko lepszy.
skoo ma dodatkowe opcje to na pewno jest lepszy ;-) szkoda tylko,że tu wszystkie przyczepy sa na 7-mki...

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 3.133.147.87 ]
[ claudebot ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa