Witajcie, od 4 dni stałem się nieszczęśliwym właścicielem multitronica w silniku 2.4 z 2001 roku. Mój problem to szarpanie przy hamowaniu silnikiem i przy przyspieszaniu w przedziale prędkości 50 - 60 wydaje się, że silnik zrzuca za wysoki bieg i gdy chce przyspieszyć nie wie czy ma ruszyć z obecnego czy z zrzucić jak osiągnie 60 km/h zrzuca bieg i jest okej. Przy przełączaniu biegów w trybie ręcznym i trzymaniu go mnie więcej na niskich biegach tj jak dojeżdżam do świateł wrzucam 2 itp autko szarpie tylko minimalnie, zaś gdy mam go na D szarpie przy hamowaniu nie miłosiernie tak jakby za późno zrzucał biegi na niższe. Wymieniłem olej dałem przepłukać skrzynie mam fakturę z wczoraj na 700 zł niestety wymiana oleju nie pomogła w silniku jak i skrzyni brak jakichkolwiek błędów, obawiam się że skrzynia na śmieci ? Wczoraj podłączyłem się pod kompa i zrobiłem ponowna adaptacje która już za pierwszym razem wskoczyła na OK.
Nie wiem co robić zmieniać na manuala ? Na allegro widnieją oferty koszt ok 1500 zł - to napewno mniej niż naprawa tej skrzyni ;/