Pozostałe tematy » [A6 c5] po zamontowaniu tempomatu-kontrola trakcji warjuje
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 [A6 c5] po zamontowaniu tempomatu-kontrola trakcji warjuje
Witam dzisiaj sprawiłem sobie tempomat do mojego autka wszystko ladnie sprawnie poszło jakies 4 godziny walki ;-) ale po tym wszystkim zaczeła warjowac mi kontrola trakcjii potrafi wlaczyc sie sama z siebie i dohamowywac mi auto i takie bajery , teraz sie zastanawiam czy gdzies nie popełniłem błedu, nie wiem czy to cos ma do tego ale kolo kierownicy niestety nie jest na wprost musze to skorygowac, czy oprocz właczenia tempomatu vagiem musze cos jeszcze zrobic pod kompem ??????

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Dziwna niepodzianka po zamontowaniu tempomatu
Kepke 84 napisał/a:
kolo kierownicy niestety nie jest na wprost musze to skorygowac

Ustaw idealnie na prost kierownicę, a problem sam minie. ABS myśli, że jedziesz po łuku dlatego nierównomiernie hamuje.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Dziwna niepodzianka po zamontowaniu tempomatu
:-)
Adi202 napisał/a:
Kepke 84 napisał/a:
kolo kierownicy niestety nie jest na wprost musze to skorygowac

Ustaw idealnie na prost kierownicę, a problem sam minie. ABS myśli, że jedziesz po łuku dlatego nierównomiernie hamuje.


I tu miałeś racje Adi202 dzisiaj kolo ustawiłem na wprost ,bład wykasowany i ciesze sie dalej ;-) tempomacik sprawuje sie super :) teraz kolej na druga stronę czyli przelacznik wycieraczek z mozliwoscia zabawy ustawieniami mam nadzieje ze bedzie działać bo mam tylko połowe Fis-u

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 3.138.116.20 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa