Elektryka i elektronika » [A6 C5 1.9 AFN] zanik prądu
Odpowiedz do tematu
 [A6 C5 1.9 AFN] zanik prądu
Witam
Nigdy nie potrzebowałem pomocy bo nie miałem problemów z Audiczka,a zrobił mi sie i nigdzie nie moge znalesc informacji na temat. Chodzi mi dokładnie o to ze wczoraj jadac autem szarpneło mi podczas normalnej jazdy nie zwróciłem uwagi co to było ale jak sytułacja sie powtórzyła zaczełem zwracac uwage i jak sie okazało wszystko na moment gasło tak jak by odłączył całe zasilanieie po przyjechaniu do domu podłaczyłem pod kabel i oprogramowanie vag 4.9 zadnego bledu nie pokazało wiec pojechałem sie przejechac przejechałem ok 200m i auto zgasło zgasły wszystkie kontrolki tak jak by nie było akumulatora co jakis czas migło. Auto sciagłem do domu i jak odpinałem linke wszystko wróciłó do normy wjechałem do garazu i dzis tez wszysto działa i naprawde nie wiem co to moze byc.Pomoze ktos? dodam ze to jst A6 C5 1.9 AFN

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To żeby było miło zacznę tak:
http://www.audi-tech-team...h-team-vt15.htm
Punkt 1.7 w szczególności.

Druga rzecz to wprowadź w swój profil informację o roku modelowym.

Trzecia - do głowy przyszła mi masa. Sprawdzałeś ją?

Wystawiono 1 piw(a):
LISEK88
Postaw piwo autorowi tego posta
 
eleszet napisał/a:
To żeby było miło zacznę tak:
http://www.audi-tech-team...h-team-vt15.htm
Punkt 1.7 w szczególności.

Druga rzecz to wprowadź w swój profil informację o roku modelowym.

Trzecia - do głowy przyszła mi masa. Sprawdzałeś ją?

Tak przelecialem praktycznie cala instalacje nawet masę zalozylem inna i przejechalem się i znowu to przerwało

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli masa akumulatora jest sprawna, to przyczyną będzie brak kontaktu na stałym plusie. Przewody są przykręcone do tablicy nad kolanami kierowcy. Sprawdź tam wszystkie połączenia.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Jeżeli masa akumulatora jest sprawna, to przyczyną będzie brak kontaktu na stałym plusie. Przewody są przykręcone do tablicy nad kolanami kierowcy. Sprawdź tam wszystkie połączenia.

Witam
Wszystko juz działa przyczyną był kabel masy którego nie wymieniłem od razu bo nie mogłem znalesc innego w domu. Przewód był w srodku przeciety i zasniedziały najprawdopodobniej przy wypadku kiedys sie uszkodziło i teraz to wyszło a po kablu nie było było w ogóle widac ze cos jest nie tak.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czyli trafiłem za pierwszym razem :)
Cieszę się.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 3.142.250.114 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa