Car Audio » [A6 C4 2.8 ACK] PIONEER DEH 2800
Odpowiedz do tematu
 [A6 C4 2.8 ACK] PIONEER DEH 2800
Witam
mam maly problemik ale bardzo upierdliwy : Radyjko moje nie trzyma mi pamieci stacji ....
nie za bardzo wiem co i jak podłączyc.... W kostkach wychodzacych z instalacji auta na grubym kabelku żółtym mam stale ~10V natomiast na kabelku czerwonym jest 12V ale tylko przy właczonej stacyjce...
Natomiast przy kostkach z Radia gruby kabelek żółty wchodzi w ten czerwony ( 12V) a nie wiedze kabelka od podtrzymania pamieci .....
o co chodzi to juz sam nie wiem ....

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Do tego podłącz różowy , jeśli u Ciebie występuje , Ja mam 2820 . Podłącz to wszystko pod stałe zasilanie , nie jak piszesz ,że pod stacyjkę ( zapłon) Najlepiej jakbyś się podpiął bezpośrednio pod aku , lub zdemontuj półkę nad nogami , pod nią będa przewody poprzykręcane nakrętkami. Sprawdx UM-ką lub zwykłą próbówką , gdzie jest napięcie ( bez włączonego zapłonu ) i podepnij się pod to podłączenie , jeśli dobrze pamiętam , druga śróbka , ale sprawdź.
Z tego co piszesz , kostki podłącz od nowa, pociągnij instalację i będziesz miał spoko . Przerabiałem ten ten temat , na 99 % podpięte kostki są na ori instalacji .

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [A6 C4 2.8 ACK] PIONEER DEH 2800
wojtas255 napisał/a:
Witam
mam maly problemik ale bardzo upierdliwy : Radyjko moje nie trzyma mi pamieci stacji ....
nie za bardzo wiem co i jak podłączyc.... W kostkach wychodzacych z instalacji auta na grubym kabelku żółtym mam stale ~10V natomiast na kabelku czerwonym jest 12V ale tylko przy właczonej stacyjce...
Natomiast przy kostkach z Radia gruby kabelek żółty wchodzi w ten czerwony ( 12V) a nie wiedze kabelka od podtrzymania pamieci .....
o co chodzi to juz sam nie wiem ....

Moim zdaniem powinieneś tylko zamienić miejscami te przewody. Jest to najbardziej optymalne rozwiązanie ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowego oraz ergonomię - radio nie będzie rozładowywać akumulatora.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 3.88.185.100 ]
[ claudebot ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa