Pytajnik, czyli zielono mi ;) » [A6 C4 2.5TDI] problem z ecu
Odpowiedz do tematu
 [A6 C4 2.5TDI] problem z ecu
Witam. Kupilem ostatnio ecu z czipem na 170KM do swojej c4. Po jego zalozeniu (podmienialem cale ecu) po przekreceniu stacyjki caly czas swieci kontrolka swiec zarowych a audi nie chce odpalic. Dodam ze ecu ktore kupilem ma inne nr od tego co ja posiadam. Mysle ze moze to byc ecu od 100 chodz sprzedajacy jest pewny ze jego pompa byla na nastawniku indukcyjnym ale rocznik 94' wiec rocznik przejsciowy. I tu teraz moje pytanie czy uda sie zaadoptowac to ecu jakos do mnie? a moze mozna przerzucic sama kosc z czipem? Dodam ze w tym ecu co kupilem jest juz podstawka. Prosze o podpowiedz co z tym zrobic. Przepraszam za brak polskich znakow ale pisze z tel.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Siema wątpię żeby ecu z innymi numerami pasowalo. Może kość podejdzie ale trzeba by było zerknac na schematy czy kabelki są te same w w co właśnie wątpię bo czasami bywa tak że numer ecu jest ten sam tylko na końcu literka jest inna i już lipa. Spróbuj się dowiedzieć czy nie można samego chipa przerzucic w jakiejś firmie od chip tuningu. A i jeszcze jedno czy to Twoje ma immo bo może tylko immo blokuje. Pzdr.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie mam pewności na 100% ale wydaje mi się że to kwestia IMMO Kolego.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
immo najprawdopodobniej zostało wywalone całkowicie podczas robienia chipa. Po drugie gdyby to było immo audi odpalałaby i gasła po chwili, a tu jest tak że kręce i nic

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tak jak piszesz ale fakt jest taki że nie było to napisane wprost.
Nie odpala można było zrozumieć że odpala i gaśnie albo nie odpala wcale.
W każdym razie pewności nie miałem.
Nie mam pomysłu jak Ci pomóc.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ważne że próbowałeś, to też się liczy.
A ja tymczasem czekam jeszcze na jakieś sugestie co do tematu.

[ Dodano: Wto 05 Lip, 2016 05:09 ]

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Na początek powinieneś podać numery obu sterowników.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pytajnik, czyli zielono mi ;) 

[ IP: 18.191.228.88 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa