Car Audio » a4 symphony 1 - Podłączenie zestawu CK200
Odpowiedz do tematu
 a4 symphony 1 - Podłączenie zestawu CK200
Witam posiadam a4b5 i radio symphony1
Usiłuje podłączyć taki zestaw i nie mogę uzyskać głosu ze wzmacniacza, auto posiada system bose, czyli wszystkie głośniki idą ze wzmacniacza. Podłączyłem według schematu zestaw wycisza radio ale głosu w głośnikach nie ma ;/ na dole zdjęcia poglądowe. Może trzeba jakiś kabel podpiąć do kostki wzmacniacza ?





Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wyjście głosu z zestawu powinieneś podłączyć do czerwonej wtyczki pod tel+ i line - oraz zmienić kodowanie radia i dorzucić głośnik.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
witam kodowanie zmianiałem wielokrotnie i nic nie dało nawet wpinałem sie pod navi i też nic z tego, a własnie zalezy mi na tym zeby głosnika nie dokładac zeby szło ze wzmacniacza ponoć ten zestaw obsługuje wzmacniacz.
a pod czerwoną kostke podpinam sie trzema kablemi tel+ tel- i mute(wyciszenie)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jakie masz obecnie kodowanie radia?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
00110 zmieniałem tez kodowanie lucznika na kanele 62 ale tez to nic nie dawało ;/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czyli masz wpisany jeden pasywny głośnik dla telefonu którego brakuje. Podłącz próbnie pod wyjście lewego głośnika jakiś głośnik 4ro Ohmowy i zobaczysz, że będzie działać. O sygnale telefonu w Bose zapomnij. Po podaniu masy na pin mute system jest wyciszany.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
mam w sumie 8 głosników pród tył półka tył i syczki przód wszystkie idą przez wzmacniacz . Czyli najprostrym sposobem musze dołożyć 2 głosniki ;/ ? i pociągnąc od radia do np. pod nogi pasarzera i kierowcy ? Nie chce mi sie wierzyć ze nie idzie to pogodzić z bose moze jakis przekaźnik ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
witek1234 napisał/a:
mam w sumie 8 głosników pród tył półka tył i syczki przód wszystkie idą przez wzmacniacz . Czyli najprostrym sposobem musze dołożyć 2 głosniki ;/ ? i pociągnąc od radia do np. pod nogi pasarzera i kierowcy ? Nie chce mi sie wierzyć ze nie idzie to pogodzić z bose moze jakis przekaźnik ?

Przy oryginalnej instalacji BOSE - telefon jest 8 głośników aktywnych i jeden pasywny tylko do telefonu. Najprostszym sposobem jest dodanie tylko jednego głośnika podłaczonego do pinów 5 i 6. Zamontować możesz go w osłonie pod kierownicą.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
dziekuje za odpowiedz jest prawie tak jak mówisz instalacja bose ma wyprowadzenie dodatkowych 2 głosników z tego pinu co mówisz na lewą i prawą strone było to orginalnie (pociągniete dużo cieńszym kabelkiem ), niestety chyba bede musiał tak zrobic ;/ dziekuje Ci za pomoc. i pozdrawiam.

[ Dodano: Sro 01 Maj, 2013 22:40 ]
witam
Odświerze troche temat nie będę zakładał kolejnego wątku.
Mam Navi 8D0 035 192E i zegary po 2 lifcie z esy wyczytałem żeby działał fis trzeba tuner TMC i moje pytanie czy może to być każdy tuner czy musi być np. 4B1919894B czy może być i to http://www.allegromat.pl/aukcja131570

[ Dodano: Sro 01 Maj, 2013 22:50 ]
I jeszcze ma pytanie do kolegi Adi202 bo ma obszerną wiedze :)
Czy a aucie z małą navi jest ten tuner TMC czy tylko z dużą. bo nie wiem w jakich autach szukac tego tunera ...

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 18.119.104.238 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa