Pozostałe tematy » [A4 B6 2.0 ALT] Znikające ogrzewanie??
Odpowiedz do tematu
 [A4 B6 2.0 ALT] Znikające ogrzewanie??
Witam, problem jak w temacie.
Na niskich obrotach brak ogrzewania, powrót na nagrzewnicy zimny.
- Układ odpowietrzany xxx razy,
- Wymieniona uszczelka pod głowicą, termostat.
- LPG przepięte, aktualnie równolegle, węże do parownika zimne, lpg włącza się tylko przy wyższych obrotach, tak jak ogrzewanie
- Nowy rozrząd, nowa pompa wody
- Nagrzewnica drożna (po odpowietrzeniu przez kilkanaście minut potrafi wiać ogniem z nawiewu).
- Przeczytane xxxx tematów z podobnymi problemami, większość urywa się w połowie ich rozwiązywania 🥺
Na wolnych obrotach po zdjęciu powrotu z nagrzewnicy nic nie leci, jakby było brak obiegu. Mamy jakiś speców od ALTa? Nawet w ostateczności mogę gdzieś jechać żeby to ogarnąć 🤣🤣
Nie wiem czy czegoś nie zapomniałem, będę uzupełniał w trakcie najwyżej.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [A4 B6 2.0 ALT] Znikające ogrzewanie??
amnezis7 napisał/a:
Witam, problem jak w temacie.
Na niskich obrotach brak ogrzewania, powrót na nagrzewnicy zimny.
- Układ odpowietrzany xxx razy,
- Wymieniona uszczelka pod głowicą, termostat.
- LPG przepięte, aktualnie równolegle, węże do parownika zimne, lpg włącza się tylko przy wyższych obrotach, tak jak ogrzewanie
- Nowy rozrząd, nowa pompa wody
- Nagrzewnica drożna (po odpowietrzeniu przez kilkanaście minut potrafi wiać ogniem z nawiewu).
- Przeczytane xxxx tematów z podobnymi problemami, większość urywa się w połowie ich rozwiązywania 🥺
Na wolnych obrotach po zdjęciu powrotu z nagrzewnicy nic nie leci, jakby było brak obiegu. Mamy jakiś speców od ALTa? Nawet w ostateczności mogę gdzieś jechać żeby to ogarnąć 🤣🤣
Nie wiem czy czegoś nie zapomniałem, będę uzupełniał w trakcie najwyżej.
nie wiem czego juz próbowałeś ale na początek czy przed wymiana rozrządu miałes ten sam problem?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tak dokładnie. Przed wymianą rozrządu problem taki sam. Rozkładam ręce nad tym ALTkiem 🤦‍♂️

Postaw piwo autorowi tego posta
 
amnezis7 napisał/a:
Tak dokładnie. Przed wymianą rozrządu problem taki sam. Rozkładam ręce nad tym ALTkiem 🤦‍♂️
zacznij od wywalenia termostatu, zobaczysz wtedy czy będzie rożnica, wg mnie układ jest gdzieś przypchany lub zapowietrza się np. z powodu niedokładnie założonego wężyka np do nagrzewnicy. Płynu ubywa? Próbowałeś przepłukać układ?

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 18.218.184.214 ]
[ claudebot ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa