Audi A4/S4 » A4 B6 1,9 tdi 132ps
Odpowiedz do tematu
 
Tak Rafał, /pranie tapicerki już było/, tylko po co...
3 lata
i tu jest, ten największy ból...
auto z linka użytkował gość, który wogóle nie dbał o niego, nie zważał na nic.
Jeżdził bo musiał, przynajmiej ja tak to oceniam.
Wiem, że te mankamenty to bzdury, ale jakim, Cie widzą, takim Cie piszą...
Więc pomimo młodego rocznika, to auto nadal mi się nie podoba ze zwględu na poprzednika. /zawiecha, pewnie zaraz padnie, turbo na bank nie szanował itp/
Ale...
Jeżeli się myle to prosze, oświećcie mnie :-D

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rafi a4 napisał/a:
to auto nadal mi się nie podoba ze zwględu na poprzednika. /zawiecha, pewnie zaraz padnie, turbo na bank nie szanował itp/

Nie można tego wykluczyć :-/ A może facet "tylko" był brudasem i flejtuchem......... kurde nie wiem co myśleć , tym bardziej ,że nie jest to 5 zł.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rafi a4, turbo zajeździł....bo szpanował... :oops:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rafi a4, weź pod uwagę,że to auto ma 3 lata, i musiało być serwisowane, wiadomo,że tego brudasa, który doprowadził auto do takiego stanu pasowało by wychłostać :evil: , ale możliwe,że technicznie jest ok. Proponuję podjechać do serwisu, tylko nie do najbliższego ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak bardzo dobra uwaga. Masz racje sprzedawca miał chęć mnie wywieżć do najbliższego serwisu, /tylko umknęło mu, że 10 minut wcześniej gadał mi, że sprawdzał to auto u znajomego w serwisie, heheheh, dlatego do wszystkich rad przy zakupie, dołączam jeszcze jedną. Bardzo uważnie słuchajcie opowieści sprzedawcy!!! Moj sprzedawca miał nawet ramki z salonu w prywatnym aucie, gdzie chciał mnie wywieżć... :wysmiewacz:
A teraz totalny bonus!
Bardzo zaciekawiła mnie kiera w sprzedawanym aucie, a dokładnie airbag
przypominam linka /może ktoś zrobi screna dla potomnych ;-) /
http://otomoto.pl/audi-a4...-C12931200.html
spójrzcie na obwódke / chrom obok trąbki -poziome pęknięcie. Po przeciwległej str. było identyczne na tej samej wysokości. Bardzo mnie to zaniepokoiło, ale sprzedawca nie miał pojęcia skąd to się wzieło /ja do wczoraj też nie wiedziałem, dopóki nie znalazłem tego...
http://www.otomoto.pl/ind...ow&id=C11308196 może scren? ;-)
Przyjrzyjcie w którym miejscu pęka kiera, przy wybitym airbagu.
Oczywiście, jeżeli się myle to prosze mnie poprawić :-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rafi a4, wszędzie są cwaniaczki trzeba baaaardzo uważać :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rafi a4 napisał/a:
może ktoś zrobi screna dla potomnych

Fotki dla potomnych ;)


Wystawiono 1 piw(a):
rafi a4
Postaw piwo autorowi tego posta
 
No i pasuje :-/ Tylko , trzeba by popatrzeć na innych zdjęciach , czy aby nie jest to nacięcie fabryczne pod airbaga , jak wystrzeli , chciałbyś tym chromem w czoło zarobić .?
Mysi gdzieś być "poddany" żeby pękł w tym nie innym miejscu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
na koniec dodam tylko, że auto mierzył czujnikiem sprzedawca / ja mojego nawet nie wyciągnąłem, bo niestety z racji ogólnych wcześniejszych spostrzeżeń nie byłem zainteresowany kupnem. Dlatego następna rada...
Zwracajcie uwage na każdy najdrobniejszy szczegół. :-)
PS. Dzięki Krzyś ;-)

[ Dodano: Wto 11 Maj, 2010 23:14 ]
sprawdzałem Rafał, tylko to auto ma takie ' nacięcie'
podejrzewam, że jak kupujesz nowy airbag, to nie ma przy nim tej obwódki, gość poszedł na łatwizne i przykleił starą kropelką :-D

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rafi a4 napisał/a:
sprawdzałem Rafał, tylko to auto ma takie ' nacięcie'
podejżewam, że jak kupujesz nowy airbag, to nie ma przy nim tej obwódki, gość poszedł na łatwizne i przykleił starą kropelką

Może , nasuneła mi się taka sugestia , dlatego napisałem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
chciałbyś tym chromem w czoło zarobić .?

To wszystko jest tworzywo i w dodatku nacięte od wewnątrz jak stoły w trakcie bitki w Hollywood'zkich westernach.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Poszukiwań nadszedł znów czas.
Ceny troszkę spadły, więc spoko.
A o to pierwszy klient
http://allegro.pl/show_item.php?item=1314835654
-do szczęścia brakuje mi navi+ i bose, nie podoba mi się gałka zmiany biegów, bo nie jest z s-line.
Piszcie, krytykujcie, czekam na każdą ocenę :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sprowadzony z Niemiec, prosto z trasy - jeszcze silnik nie wystygł. :wysmiewacz:
Nic nie puka, ale u nas zacznie, nie ma obawy. Jeżeli jest to faktycznie pierwszy właściciel, to jest to duży plus. Przykro mi rafi, ale muszę Cię rozczarować.... nie widzę żadnych wad. Przykro mi. :-/ Zagadaj z gościem o VIN i poproś naszego kolegę klubowego który oferował się na forum aby sprawdzić jego histerię. :-P

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Audi A4/S4 

[ IP: 3.17.28.48 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa