Układ hamulcowy » A4 B5 sterownik ABS
Odpowiedz do tematu
 A4 B5 sterownik ABS
Witam,jaka jest różnica między pompami abs z końcówka A i AH?,obecnie mam pompę z końcówka A,niestety padł sterownik( błąd 65535 ),mam drugą pompę z końcówka AH,prawdopodobnie taka tez była w aucie w gdy wyjeżdżało z salonu bo na naklejce z kodami jest symbol 1AH,czy możliwa jest wymiana tylko sterownika bez części mechanicznej pompy i będzie to działać?czy potrzebne jest kodowanie pompy?czy tez sterownik z AH nie może działać z częścią mechaniczna pompy z końcówka A?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Gdybyś podał pełny nr sterownika było by prościej wyszukać właściwy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Obecnie jest pompa o nr 8E0 614 111 A ze sterownikiem o nr 0 273 004 284,ale sterownik padl...,wiec zeby nie odpowietrzac ukladu i nie zmieniac calej pompy chcialem zalozyc sterownik o nr 0 273 004 358 z pompy z nr 8E0 614 111 AH,na starym sterowniku nie dzialal EDS a oryginalnie byl w aucie,sterownik ktory chce zalozyc jest z EDS,kwestia czy to bedzie dzialac?,i czy wystarczy zakodowac i bedzie ok...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie będzie to działać. Pompa z literką A to Quattro, z literką AH to ośka.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Podepnę się pod temat.
To mój pierwszy post na forum, więc witam wszystkich. Moja sytuacja wygląda następująco: zepsuł mi się sterownik od pompy ABS, więc oddałem go do naprawy. Po zapłaceniu za naprawę i założeniu okazało się, że dalej nie działa. Kolejny raz oddałem elektronikowi, żeby to zrobił. I tak minął ponad miesiąc a ja nie mogę się skontaktować z tym człowiekiem. Przepadł sterownik i pieniądze. Nie wiem jaki numer miał mój stary sterownik, a wypadałoby kupić drugi bo przegląd się zbliża. Mam tylko numer z pompy: 8E0 614 111 A. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jakiego sterownika mam szukać? Wiem, że do wersji quattro ale jaki numer? Nie chciałbym wtopić kolejnych paru stów :zly:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Svirus napisał/a:
Wiem, że do wersji quattro
a skąd masz takie informacje? Jeśli faktycznie masz quattro to proszę abys dokładnie wypełnił profil w przeciwnym wypadku "wtopisz kolejne parę stów"

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No sorry, przy wypełnianiu profilu nie ogarnąłem, że przy modelu można dopisać iż jest to quattro. Wrzucam jeszcze wlepkę z wnęki koła zapasowego, może się przyda do ustalenia numeru sterownika.


Postaw piwo autorowi tego posta
 
tak to wygląda wg ETKi i Twojego VINu

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wielkie dzięki.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Svirus napisał/a:
Wielkie dzięki.
nie ma kłopotu :mrgreen: :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Układ hamulcowy 

[ IP: 18.222.67.251 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa