Pytajnik, czyli zielono mi ;) » A4 B5 1,6 ben+LPG Jazda Na przepływce(gaśnięcie, brak mocy)
Odpowiedz do tematu
 A4 B5 1,6 ben+LPG Jazda Na przepływce(gaśnięcie, brak mocy)
Witam znalazłam niedawno temat na forum już dość stary więc chciałabym go nieco odświeżyć jeśli można

http://www.audi-tech-team...z-vt3301,45.htm


U mnie dzieje się to samo auto bez podłączonej przepływki śmiga bez problemu czasem zgaśnie przy hamowaniu. Wyczyszczona jest przepustnica, kable z silnika na których pojawiały się iskry- wymienione, sonda, kopułka. Sama już nie wiem co to może być. Najgorzej gdy jest brzydka pogoda deszcz i wgl. Auto musi się rozgrzewać z 10 min na przepływce przy czym "pierdzi" i strzela jak nienormalne . gdy to już się unormuje jazda na przepływce nie jest najgorsza, jednak silnik często traci na mocy nawet po wciśnięciu gazu do maksa zatyka go i nie chce jechać. po chwili jak wrzucę luz przegazuje i włączę jedynkę dopiero rusza. ale jeszcze trochę poszarpie.

Co jest nie tak pomocy nie mam już sił do tego autka. :-(
Gdy jeden mechanik wrzucił na próbę zamiennik przeplywki to było tak samo nawet gorzej.

Nowa 600+? jak się nie mylę i o ile takową da radę znaleźć.

Co zrobić żeby nie były to pieniądze wyrzucone w błotoo.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Rozumiem, że silnik nierówno chodzi na LPG? Kiedy wymieniałaś filtr gazu? Jaką instalację masz?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Gaz sekwencja stag 300 jak dobrze pamietam. Filtr wymieniony w październiku , praca nierowna na gazie jak i na benzynie. Na benz nawet gorzej bo czesciej gaśnie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
to w takim razie na razie zapomnij o LPG i diagnozujcie na BP.
wygląda mi to na lewe powietrze.
Pierwsze co to sprawdzenie silniczka biegu jałowego. Potem sprawdzić wszelkie połączenia podciśnieniowe jak i instalacje LPG która również może powodować że do silnika dociera lewe powietrze.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
no fakt to tez trzeba bedzie sprawdzic dodam iż po sprawdzeniu wyskakuje błąd przepływki.

Jednakze od razu po zakupie (w czerwcu) tez wyskakiwal blad przepływki ale po przeczyszczeniu udalo sie go skasowac i autko sprawowalo sie w 90% dobrze tylko przy zlej pogodzie (zimno, wilgoć) pierdzial i strzelał po odpaleniu na zimnym silniku.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
lilliane napisał/a:
pierdzial i strzelał po odpaleniu na zimnym silniku.

Sterownik źle dobiera mieszankę paliwową. Jak kolega wyżej napisał sprawdzić nieszczelność oraz parametry przepływomierza i sond Lambda.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pytajnik, czyli zielono mi ;) 

[ IP: 44.222.82.119 ]
[ claudebot ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa