Audi A4/S4 » a4 300KM
Odpowiedz do tematu
 a4 300KM
witam czy ktos mial doczynienia z tym autem, co o nim myslicie warto czy zajezdzone http://otomoto.pl/audi-a4...-C27266335.html pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Cześć,

Moim skromnym zdaniem tak wyśrubowane 1,8T to zapowiada się na niezłą skarbonkę :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Gwidi tez mi sie tak wydaje, myslalem ze moze jakas klubowa adela i odezwie sie ktos kto cos wie o tym aucie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sądzę, że na fabrycznym osprzęcie, to te 300 kucy to lekka ściema. Ja odpuściłbym sobie taki egzemplarz.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
chyba najlepszym rozwiazaniem bedzie kupic zwykla 1.8T i na wlasna reke dopiero z nia dzialac,i z 15 tys w nia wrzucic jak nie lepiej,zeby dobic chociaz do tych 250 KM. dzieki za opinie i porady

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tak się zastanwiam ile taki silnik pożyje :-/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
no ciekawe co tak naprawde jest tam zrobione,z tego co czytalem to gosciu jakiegos szitu tam nie pchal tarcza pozadna, suszarka tez nie jakas chinszczyzna,mysle ze na samym kompie to go tak nie wyzylowal..................................ale ja sie nieznam dlatego zasiegnolem waszej opini ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jak chcecie to mogę Krzyśka spytać co robił w tym aucie, i idę o zakład , że te 300 koni tam jest.
Aha, seryjne silniki wytrzymują do 360 KM jeśli są w dobrym stanie, więc o silnik bym się nie martwił.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Leo_S2 napisał/a:
jak chcecie to mogę Krzyśka spytać co robił w tym aucie, i idę o zakład , że te 300 koni tam jest.
Aha, seryjne silniki wytrzymują do 360 KM jeśli są w dobrym stanie, więc o silnik bym się nie martwił.
tylko jak długo?
jak masz mozliwość to zapytaj o wydruk z hamowni ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jeśli jest poprawnie eksploatowane to długo i bez problemu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
auto klubowe czy nie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
juni cwa napisał/a:
auto klubowe czy nie
raczej nie,przynajmniej nie przypominam sobie...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Krzysztof mówi, że czipował to auto "na odległość" to znaczy, że wysłano do niego komp, on zrobił czipa na pałę, i odesłał. Znaczy też, że gwarancji na moc nie ma, bo i hamowane nie było. Także nie dowiemy się czy ma te 300 KM czy nie ma, wg mnie sądząc po modyfikacjach - może mieć, lecz już ręki sobie nie dam uciąć

Postaw piwo autorowi tego posta
 
juz sie nie rozchodzi az tak bardzo czy ma te 300 czy niema wiadomo byle conieco oscylowalo w tych granicach, ciekawilo mnie bardziej to w jakiej kondycji silnik itd

[ Dodano: Czw 17 Sty, 2013 16:27 ]
szkoda ze auto bede kupowal dopiero za 5 miesiecy, z checia bym obejzal ta adele i sie grubo zastanowil. chociaz mialybym wielki dylemat czy wybrac 300 KM 96 r czy 180 KM i 2000 r np taka http://otomoto.pl/audi-a4...-C27514856.html

[ Dodano: Czw 17 Sty, 2013 16:29 ]
a i zeby nikt nie pomyslal ze jestem napalony na te konie jak dzieciak,poprostu mialem eclipse gs-t 220 km i nieukrywam ze po czasie to nie starczalo,a tu jest avant 4 lacze wiec przydalo by sie wiecej kucy jak na takie auto

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kup sobie model S i zmodyfikuj go. Na jakiś czas mocy powinno starczyć.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Audi A4/S4 

[ IP: 54.196.105.235 ]
[ claudebot ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa