Turbodoładowanie » [A4 1.9 TDI] Brak mocy w audi
Odpowiedz do tematu
 [A4 1.9 TDI] Brak mocy w audi
Witam wszystkich..mam problem z swoja a4 ,a mianowicie wskazowka predkosciomierza dochodzi do 140 obrotow do 3000tys i samochod nie przyspiesz a przy takich obrotach wlasnie zalaczala mi sie turbina a jak go rozpedzam to czuc braku mocy muli sie to stalo sie z dnia na dzien wczesniej bylo czuc lekie przyciecia ale czegos takiego nie bylo zaczelo sie jak przyszla do nas fala mrozow -30 a i jak odpalam silnik to sie strasznie tlucze ;(bialo z tylu mgla nic nie widac.. w czym tkwi problem :-/ ??prosze o pomoc

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jak bardzo dymi to turbina chyba nie ładuje, tez tak właśnie zauważyłem, że mi przy tych mrozach też coś dziwnie turbina się zachowuje, na wyższych obrotach wchodzi niż powinna

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jak biało z tyłu, to mi wygląda jak by silnik spalał olej, tzn jak by turbina podawała olej do cylindrów

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Podobnie jak moi przedmówcy , proponuję Ci sprawdzić turbinę.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam ponownie teraz to juz mi rece opadaja...wczoraj wymienilem filtry oleju paliwa powiterza i olej..odpalilem zapalil normalnie pochodzil chwie zgasilem..dzis rano odpalilem ujechalem 2km samochod stanol..myslalem ze sie zapowietrzyl ale jak odkrecilem odpowietrznik i krecilem paliwo nie wyplywalo z filtra czyzby pompka co podaje paliwo do filtra padla??ale przed wymiana dostawal paliwo..paliwo w baku ok 55l dlaczego nie chce palic?? :|

[ Dodano: Czw 28 Sty, 2010 14:22 ]
witam..a z turbino doszedlem chyba co bylo nie tak..nie wlaczala sie bo komputer jej nie zalacza bo byl wezyk pekniety ten co idzie do komputera..i cisnienie bylo za slaby by sie wlaczyla i dymic przestal..ale nie wiem napewno czy to akurat bylo przyczyna bo teraz audi padlo i nie chce odpalic tak jak napisalem wyzej..

[ Dodano: Pon 01 Lut, 2010 20:48 ]
witam..teraz juz wszystko ok..audi smiga jak trzeba..plyn wyciekl bo kolanko peklo(to ktore jest na dole w sumie jest dwa a peklo to od strony silnika co jest kolo pompy wodnej) ze starosci wymienilem i wszystko ok..dzieki za pomoc..pozdrawiam..

Postaw piwo autorowi tego posta
 
koledzy mam krótko samochód a mianowicie nie czuć ze sie włącza turbina jest mułowate proszę pomóżcie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pilot napisał/a:
koledzy mam krótko samochód a mianowicie nie czuć ze sie włącza turbina jest mułowate proszę pomóżcie

Podstawowym powodem może być zamulona turbina. Spróbuj ją trochę "przegonić".
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Turbodoładowanie 

[ IP: 3.16.218.62 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa