Elektryka i elektronika » [A4 1.8T] air bag
Odpowiedz do tematu
 [A4 1.8T] air bag
nawiazujac do tematu kontrolka airbag mroga! patrzylem ze kostka jest odlaczona od poduszki poprzednia wlascicielka mowila ze odlaczyla w salonie audi bo wozila dziecko wiec sprawdzilem i jest to prawda!!! jest poduszka!! a kostka jest odlaczona! czy sam moge podlaczyc ta kostke?nie wystrzeli mi poducha jak ja podlacze

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: air bag
leszko napisał/a:
nawiazujac do tematu kontrolka airbag mroga! patrzylem ze kostka jest odlaczona od poduszki poprzednia wlascicielka mowila ze odlaczyla w salonie audi bo wozila dziecko wiec sprawdzilem i jest to prawda!!! jest poduszka!! a kostka jest odlaczona! czy sam moge podlaczyc ta kostke?nie wystrzeli mi poducha jak ja podlacze

Na wszelki wypadek odłacz akumulator. Po podłaczeniu poduszki do układu bedziesz jeszcze musiał wykasować błędy, aby uaktywnić Airbag.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a da rade samemu wykasowac bledy :( :idea:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
leszko napisał/a:
a da rade samemu wykasowac bledy :( :idea:

Jeżeli masz interfejs i program, to no problem.

Wystawiono 1 piw(a):
leszko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
leszko napisał/a:
a da rade samemu wykasowac bledy :( :idea:

Jeżeli masz interfejs i program, to no problem.


dzieki wielkie z informacje kolego pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
mam podobny problem.u kolegi wyjmowaliśmy licznik i on przez przypadek odłączył poduchę i potem ponownie ją podłączył i teraz mu miga kontrolka poduchy jeżeli mam zwykły przewód taki z allegro do auta to skasuję ten błąd np. VAG-iem
auto to b4 ABT 94r

[ Dodano: Sob 16 Sty, 2010 15:51 ]
a i już pytałem ale nikt mi nie odpowiedział czy w c5 QUATTRO w którymś z modeli silnikowych była blokada dyferencjału

Postaw piwo autorowi tego posta
 
tomeczek376 napisał/a:
mam podobny problem.u kolegi wyjmowaliśmy licznik i on przez przypadek odłączył poduchę i potem ponownie ją podłączył i teraz mu miga kontrolka poduchy jeżeli mam zwykły przewód taki z allegro do auta to skasuję ten błąd np. VAG-iem
auto to b4 ABT 94r

[ Dodano: Sob 16 Sty, 2010 15:51 ]
a i już pytałem ale nikt mi nie odpowiedział czy w c5 QUATTRO w którymś z modeli silnikowych była blokada dyferencjału

Tak, takim interfejsem również dasz radę. Co do blokady dyferencjału, to nie spotkałem się z czymś takim w modelu C5. Napęd w tym przypadku stabilizowany jest elektronicznie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam! Podpinam się pod temat bo zdjąłem jakiś cza temu poduszkę i nie pamiętam w którą stronę była wpięta kostka ta czerwona w samą poduszkę (ta kosteczka na dwa maciupkie piny) pasuje w obie strony, czy jest jakaś różnica w podłączeniu ??? Wiem, że w jednym przewodzie idzie +(plus) a w drugim - (minus - obwód odpalenia poduszki) więc pytam, żeby mi nic nie wybuchło :-/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rtoip_2004 napisał/a:
Witam! Podpinam się pod temat bo zdjąłem jakiś cza temu poduszkę i nie pamiętam w którą stronę była wpięta kostka ta czerwona w samą poduszkę (ta kosteczka na dwa maciupkie piny) pasuje w obie strony, czy jest jakaś różnica w podłączeniu ??? Wiem, że w jednym przewodzie idzie +(plus) a w drugim - (minus - obwód odpalenia poduszki) więc pytam, żeby mi nic nie wybuchło :-/

Jak podłączysz, tak będzie. W zasadzie po wysunięciu zabezpieczenia wtyczka pasuje raczej w jednej pozycji, ale tu nie stanowi w którą stronę, ponieważ zapalnik poduszki nie jest polaryzowany.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 3.12.41.106 ]
[ claudebot ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa