Elektryka i elektronika » [A4 1.8 99r] Co to za wtyczki?
Odpowiedz do tematu
 [A4 1.8 99r] Co to za wtyczki?
Po wyjęciu panela klimatronika znalazłem dwie wolne wtyczki, gdzie powinny być wpięte?

Druga sprawa: Nie mam podpiętej żadnej wtyczki do silniczka zamykającego i otwierającego obieg wewnętrzny w aucie. Nigdzie jej w okolicach nie ma. Gdzie jej szukać?

Trzeci temat: Po rozebraniu boczku pod schowkiem po stronie pasażera znalazłem przecięty przewód zaznaczony na Zdj.nr.1. Za co on odpowiada? Połączyć go?

Zamieszczam zdjęcia:

http://www.fotosik.pl/pok...83c551b985.html

http://www.fotosik.pl/pok...3a6b8778a7.html

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Przecięty przewód ... sądzę, że nie jest to przecięte w trakcie produkcji, a zamiecenie pod dywan jakiejś usterki. Jaki kolor tego przewodu?
Wtyczka koloru brązowego podłaczana jest do masy radia i służy jako dodatkowe zabezpieczenie które załącza klakson alarmu przy próbie kradzieży. Drugiej wtyczki niestety nie kojarzę.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Przecięty przewód jest koloru żółtego.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Po powiększeniu fotki faktycznie widać żółty przewód. :mrgreen:
Tak z fotki będzie ciężko stwierdzić od czego ten przewód tym bardziej, że nie wiem ile pinów ma ta czarna wtyczka, ale spróbuję to rozszyfrować. :-P


Jest to wiązka od pompki centralnego zamka. Tylko, że w tej wtyczce nie powinno być przewodu o takim kolorze. Sądzę, że ten przewód jest "dodany" przez jakąś osobę. Wypnij ta wtyczkę i sprawdź czy pompka przestanie działać.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zamki mi już chodzą bez problemu więc już nie będę z tym kombinował.

Dziwi mnie jednak że mam nie podłączony silniczek zamykający klapki od obiegu wewnętrznego a wtyczki nigdzie nie mogłem znaleźć...

Czytałeś mój temat z brzęczykiem włączonych świateł Adi? Sytuacja która tam opisałem zawsze się powtarza jednakowo(gaśnie światło działa brzęczyk).

Postaw piwo autorowi tego posta
 
zbyszek_7 napisał/a:
Zamki mi już chodzą bez problemu więc już nie będę z tym kombinował.

Dziwi mnie jednak że mam nie podłączony silniczek zamykający klapki od obiegu wewnętrznego a wtyczki nigdzie nie mogłem znaleźć...

Czytałeś mój temat z brzęczykiem włączonych świateł Adi? Sytuacja która tam opisałem zawsze się powtarza jednakowo(gaśnie światło działa brzęczyk).

Z wtyczką musisz niestety sam sobie poradzić. Ja przy naprawie klimy w A4 musiałem niestety zrzucić całą konsolę.....
Tematu z brzęczykiem jeszcze nie czytałem ale zaraz luknę.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czyli więcej zachodu niż to wartę bo obiegu wewnętrznego nie używa się zbyt często. Zobacz z tym brzęczykiem bo tam jest ciekawa sprawa:)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
zbyszek_7 napisał/a:
Czyli więcej zachodu niż to wartę bo obiegu wewnętrznego nie używa się zbyt często. Zobacz z tym brzęczykiem bo tam jest ciekawa sprawa:)

Już przy tym jestem i nawet wertuję schematy. :-P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzięki Ci bardzo:)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 18.117.182.179 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa