Car Audio » A3 System boose problem z tylnymi glosnikami i subwooferem
Odpowiedz do tematu
 A3 System boose problem z tylnymi glosnikami i subwooferem
Witam,

Panowie mam problem z podłaczeniem w moim audi głosnikow tylnych i subwoofera a mianowicie mam radio fabryczne Chorus, w ktorym podłączone sa tylko dwie kostki iso a jednej w ogóle nie ma bo ktos ją odciął i został tylko pęk kabli, ktorych ,,za chiny,, nie wiem jak podpiąc do tej trzeciej kostki. Kabelki, które są w tym zwoju są kolorów:zielony,żołty,biały,szary,pomarańczowo-fioletowy i pomarańczowo-szary. Proszę o pomoc i w miare ,,łopatologiczne,, wytłumaczenie co z czym podłaczycć żeby hulało. Z góry dzieki za pomoc.



Postaw piwo autorowi tego posta
 
witam,
na dobry początek zapraszamy do przywitania się na forum http://www.audi-tech-team.eu/powitanie-vf3.htm i zapoznanie się z regulaminem.
pozdrowionka ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Po opisie wnioskuję, że to nie jest Bose, a standardowe nagłośnienie. Masz na radiu naklejkę z opisem podłączenia?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi może masz rację z tym, że nie mam bose odkręciłem boczek w bagażniku i nigdzie nie jest napisane ze to bose tak mi po prostu ktos powiedzial ze w tym modelu jest bose. Załączam zdjęcia naklejki na radiu i kostek ,które są podłaczone

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli nie działają ci tyle głośniki po podłączeniu to na 1000% nie masz BOSE ja miałem to samo w swoim aucie, jak podłączyłem radio BOSE. Później dorwałem normalnego concerta i wszystko śmiga aż miło. :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
klakier napisał/a:
Adi może masz rację z tym, że nie mam bose odkręciłem boczek w bagażniku i nigdzie nie jest napisane ze to bose tak mi po prostu ktos powiedzial ze w tym modelu jest bose. Załączam zdjęcia naklejki na radiu i kostek ,które są podłaczone

Fotek brak. Puść fotki, to opiszę Ci przewody.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Link do fotek : http://postimage.org/gallery/36uq7599k/ pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Opis przewodów złącza mini ISO system aktywny Audi A3 model 8P
zielony LR (lewy tył) pozycja nr 1 mini ISO
żółty RR (prawy tył) pozycja nr 2 mini ISO
szary COM (masa sygnałów L i P) pozycja nr 3 mini ISO
biały pozycja nr 6 mini ISO (obok COM - załączenie wzmacniacza)
pomarańczowy z fioletowym paskiem CAN H pozycja nr 7 mini ISO
pomarańczowy z brązowym paskiem CAN L pozycja nr 12 mini ISO

Dziękuję za uwagę :-P

Wystawiono 1 piw(a):
GORYL
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czyli BOSE brak z tego co widzę.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Rzeczywiście BOSE nie ma ale dzięki pomocy ADIEGO wszystko hula jak ta lala. ADI jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI za pomoc.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
klakier napisał/a:
Rzeczywiście BOSE nie ma ale dzięki pomocy ADIEGO wszystko hula jak ta lala. ADI jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI za pomoc.

No problem. Jak mogę to pomogę.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 Problem rADIO!
Podpinam sie do tematu: otoz podłaczylem radio do audi a3 i grają tylko przednie glosniki a tylne i subofer milczą radio to Tevion CRM 2005.

Radio podłaczylem bezposrednio do fabrycznej instalacji

Jak ustawiam bose :to albo cieszej gra prawy glosnik,albo lewy z przodu a z tylu nic nie gra tak samo jak i subofer.

[ Dodano: Wto 01 Lis, 2011 09:50 ]
Adi202, Otoz podłaczylem radio do audi a3 i grają tylko przednie glosniki a tylne i subofer milczą radio to Tevion CRM 2005.

Radio podłaczylem bezposrednio do fabrycznej instalacji

Jak ustawiam bose :to albo cieszej gra prawy glosnik,albo lewy z przodu ,a z tylu nic nie gra tak samo jak i subofer.

Postaw piwo autorowi tego posta
 a3 subwoofer
i ja się podpinę do tego tematu otuz kupiłem z niemiec Audi A3 1,9TDI rok 2002 sprawdzając bagaznik nie znalazłem tam subwoofera :( czy został wczesniej wymontowany czy nie było go tam juz od początku, radio nie jest orginalne ale firmowe JVC DVD głosniki w boczkach grają wszystkie cztery,pytam gdyz wcześniej miałem A3 z roku 99,i tam był sub po prawej stronie ale w tym modelu chyba powinien być po lewej str,tak mi się bynajmiej wydaje,czy będzie mozliwosc zamontowania go tak aby było wszystko orginalnie podłączone,sprawdzałem czy wiszą tam jakieś kable jednak nic nie znalazłem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zrób mi fotkę brązowej kostki ISO przy radiu. Sądzę, że w oryginale to A3 nie miało fabrycznego nagłośnienia.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ok odezwe się w czwartek autko stoi u lakiernika do poprawki zderzak przedni, z tego co zauwarzyłem jest tam puszka która jest przykręcona do natkola są tam wpięte dwie kostki a jena jest jak by była odłączona i sądziłem ze to własnie jest od sub,dzięki kolego za szybką odp. :-)

a jaki typ subwofera będe potrzebował znalałem na aukcjach kilka typów ale nie wiem jaki to będzie dokładnie.

Dodałem foto jednak po wyciągnięciu radia czarna magia ktoś tam niezle ma namieszane a wdodatku jest tam wpięty zestaw głosno muwiący.



drugie foto to miejsce na sub,jednak jak widać brak go gdzie szukać tak aby pasował i gdzie szukać kabli do jego podłączenia.


Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 3.135.182.35 ]
[ claudebot ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa