Car Audio » A3 8L Radio Alpine nie włącza się
Odpowiedz do tematu
 A3 8L Radio Alpine nie włącza się
Witam! Mam kolejny problem z radiem w audi, zabrałem się dziś za nie, przy okazji wywaliłem instalację od telefonu. A teraz pojawił się inny problem, radio nie włącza się, napięcie do radia dochodzi, czy to po stacyjce czy bez niej, lecz radio nie reaguje, jakimś cudem 2 razy mi załapało ale jak wszystko poskładałem radio nie działa. Nie wiem już gdzie szukać przyczyny... Napięcie jest, a radio nie reaguje a przed wszystko działało. Jak by coś pomogło mogę wrzucić zdjęcia instalacji od radia.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: A3 8L Radio Alpine nie włącza się
ramzesisko napisał/a:
Witam! Mam kolejny problem z radiem w audi, zabrałem się dziś za nie, przy okazji wywaliłem instalację od telefonu. A teraz pojawił się inny problem, radio nie włącza się, napięcie do radia dochodzi, czy to po stacyjce czy bez niej, lecz radio nie reaguje, jakimś cudem 2 razy mi załapało ale jak wszystko poskładałem radio nie działa. Nie wiem już gdzie szukać przyczyny... Napięcie jest, a radio nie reaguje a przed wszystko działało. Jak by coś pomogło mogę wrzucić zdjęcia instalacji od radia.
najprosciej by było zapodac jakiekolwiek inne radyjo,aby mieć pewność,że to nie wina radia... inaczej mozemy sie rozpisywac i tracić czas bezsensu...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Właśnie radio żyje, 2 razy mi załapało, tyle, że coś w kablach jest nie tak ;/ Później wrzucę zdjęcia instalacji od radia, może łatwiej bd wskazać przyczynę. Wcześniej radio potrafiło się wyłączyć jadąc po dziuarach czy trzaskając schowkiem...

[ Dodano: Czw 05 Cze, 2014 11:54 ]


[ Dodano: Czw 05 Cze, 2014 11:55 ]





Postaw piwo autorowi tego posta
 
Przewody żółty i czerwony wychodzące z radia podłącz pod ten czerwony przewód kostki ISO z ostatniej fotki i sprawdź czy się radio załączy. Jeżeli się załączy, to przepnij czerwony wychodzący z radia do żółtego przy gnieździe ISO i załącz zapłon. Jeżeli się nie załączy, to masz uszkodzoną kostkę stacyjki.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No jest dokładnie tak jak mówisz tyle, że napięcie pojawia się normalnie po stacyjce... A każde dotknięcie panelu wyłącza radio, które zaraz startuje spowrotem. Co może być tego przyczyną?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ramzesisko napisał/a:
A każde dotknięcie panelu wyłącza radio, które zaraz startuje spowrotem. Co może być tego przyczyną?

Uszkodzone radio.
Napięcie na stacyjce powinno być do momentu wyciągnięcia kluczyka.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A możesz podpowiedzieć czy radio dobrze jest podłączone po stacyjce?


I od czego jest ta kostka niebieska wpięta do tej czerwonej?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czerwony do żółtego i żółty do czerwonego. Niebieska kostka, to przewód zmieniarki.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czyli to musi być kostka od zmieniarki fabrycznej, dlatego też nic nie jest tam podpiete.

[ Dodano: Wto 10 Cze, 2014 00:08 ]
Mógł by ktoś podpowiedzieć jeszcze gdzie szukać przyczyn szumu w tylnych głośnikach?

[ Dodano: Czw 12 Cze, 2014 15:00 ]
Pomoże ktoś z szumem w tylnych głośnikach?

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 3.144.248.24 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa