Pozostałe tematy » [A3 06'] migajaca kontrolka świec
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 [A3 06'] migajaca kontrolka świec
Posiadam Audi a3 2.0 tdi z 2006r. w automacie,czasem podczas jazdy pojawia się migająca kontrolka świec i wtedy autko zaczyna tracić moc. Wciskam pedał gazu a tu max. 50 km/h. Czy mozecie mnie nakierować jaka moze być przyczyna. Albo polecic jakis dobry warsztat w Warszawie?

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: migajaca kontrolka świec
mania napisał/a:
Posiadam Audi a3 2.0 tdi z 2006r. w automacie,czasem podczas jazdy pojawia się migająca kontrolka świec i wtedy autko zaczyna tracić moc. Wciskam pedał gazu a tu max. 50 km/h. Czy mozecie mnie nakierować jaka moze być przyczyna. Albo polecic jakis dobry warsztat w Warszawie?

Warsztatu w Wawie nie polecę, bo tam nikogo nie znam. Migająca kontrolka świec żarowych w trakcie jazdy oznacza awarię układu wtryskowego. Dokładnie co dolega dowiesz się więcej po odczytaniu błędów przez złącze diagnostyczne. Innej możliwości nie ma.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzięki za odpowiedź,ale czy możesz mi przybliżyc co mogło się tam zepsuc, bo awaria układu wtryskowego mi nic nie mowi. A jak pojade do warsztatu i zobaczą drobną blondyneczke to mi zaczną jakieś inne rzeczy wymyślać:)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
mania napisał/a:
Dzięki za odpowiedź,ale czy możesz mi przybliżyc co mogło się tam zepsuc, bo awaria układu wtryskowego mi nic nie mowi. A jak pojade do warsztatu i zobaczą drobną blondyneczke to mi zaczną jakieś inne rzeczy wymyślać:)

Problem w tym, że nie jestem w stanie stwierdzić co jest. Przyczyną może być nawet włącznik stopu, zapchany filtr paliwa czy kiepskiej jakości paliwo. Zażądaj wydruku błędów i po problemie. Wówczas nie będą Cię w stanie oszukać.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ok dziękuje bardzo

Postaw piwo autorowi tego posta
 
mania napisał/a:
ok dziękuje bardzo

Nie ma za co. Zaglądnij tez tutaj http://www.audi-tech-team.eu/powitanie-vf3.htm aby się przywitać.

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 18.117.107.90 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa