Audi A3/S3 » [A3 '06] 2.0 TFSI opinie
Odpowiedz do tematu
 [A3 '06] 2.0 TFSI opinie
Witam mam zamiar kupić a3 2006 rok 2,0 tfsi z ameryki sprowadzona 2 lata temu do kraju. samochód ma przebieg troche ponad 80tys. Mianowicie mam pytanie co sądzicie o tych silnikach wiem, że ma bezpośredni wtrysk i jest na łańcuchu. Jakie jest wasze zdanie na ten temat jaka jest żywotność na co zwrócić uwagę przy kupnie proszę o opinie i odp. Z góry dzieki

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: 2.0tfsi opinie
guma0107 napisał/a:
co sądzicie o tych silnikach wiem, że ma bezpośredni wtrysk i jest na łańcuchu. Jakie jest wasze zdanie na ten temat jaka jest żywotność na co zwrócić uwagę przy kupnie proszę o opinie i odp. Z góry dzieki

Silnik jest niesamowity - chodzi mi o osiągi i znakomicie daje sobie radę w tym modelu Audi. Lepiej gdyby było to Quattro niż ośka. Zwróć uwagę przede wszystkim na to czy było coś naprawiane przy elektryce. Całe wiązki jak i niektóre sterowniki różnią się od wersji europejskich. Jeżeli jest wszystko sprawne możesz go brać. Jeżeli jednak ma wadę to niech Bóg ma w opiece tą osobę która to będzie naprawiać.
Wiem co piszę kolego. :-/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jednak tamtej nie kupilem bo była po dzwonie cały prawy bok był robiony i to jeszcze na sztukę:) a powiedzcie mi jaka jest róznica między 2.0tfsi a 2.0fsi po za tym że ma 50KM mniej

Postaw piwo autorowi tego posta
 
guma0107 napisał/a:
Jednak tamtej nie kupilem bo była po dzwonie cały prawy bok był robiony i to jeszcze na sztukę:) a powiedzcie mi jaka jest róznica między 2.0tfsi a 2.0fsi po za tym że ma 50KM mniej

FSI jest wolnossącym silnikiem TFSI turbodoładowanym.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
tfsi faktycznie ma kopa niezłego ale naprawa jest bardzo kosztowna

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Audi A3/S3 

[ IP: 3.133.12.172 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa