Układ hamulcowy » [90 B3 2,3] pedał hamulca wpada w podłogę
Odpowiedz do tematu
 [90 B3 2,3] pedał hamulca wpada w podłogę
Witam :)
Mam kolejny problem z moja Audi :( Po założeniu nowych tylnych tarcz, klocków i zacisków oraz po odpowietrzeniu całego układu, pedał hamulca wpada w podłogę. Jest opór przy hamowaniu ale auto hamuje z opóźnieniem a gdy sie wcisnie pedal mocno to włącza się abs i auto staje od razu. Oddałem samochód do mechanika, powiedzial ze sprobuje odpowietrzyc uklad jeszcze raz, ale jezeli to nie da efektu to gdzie szukac przyczyny? Czy to wina pompy hamulcowej? Przed demontazem tylnych hamulcow wszystko bylo OK. Dodam jeszcze ze przez 3 dni auto stało bez hamulcow, moze ma to jakies znaczenie.
Z góry dziekuje za pomoc :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
stawiał bym na zapowietrzony układ :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Auto było odpowietrzone juz dwa razy i mechanik zapewnil mnie ze nie ma w układzie ani grama powietrza. On również stawia na pompe hamulcową...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ak1 napisał/a:
Auto było odpowietrzone juz dwa razy i mechanik zapewnil mnie ze nie ma w układzie ani grama powietrza. On również stawia na pompe hamulcową...



jak juz MECHANIK to robił mi się wydaje że jest w stanie stwierdzić że to pompa bo pewnie wie jak to zrobić?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a u mnie z kolei od wczoraj pedał jest twardy :P ale jutro wymieniam obie pompy i płyn

Postaw piwo autorowi tego posta
 
istnieje jeszcze druga mozliwosc, mianowicie zapowietrzona pompa ABS-u, tak sądzę a nie mam zielonego pojęcia jak odpowietrzyć pompe ABS :(

Postaw piwo autorowi tego posta
 
normalnie w tm roczniku razem z hamulcami sie odpowietrza. Wymien pompe tą ze zbiorniczkiem i zoabcz wtedy. Powinno pomoc.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ok, wiec teraz wymienie pompe hamulcowa i zobaczymy... Mam nadzieje ze juz wszystko bedzie działać. Wielkie dzieki za pomoc :)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Układ hamulcowy 

[ IP: 3.145.12.1 ]
[ claudebot ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa