Pozostałe tematy » [80 B3] DVD 2DIN
Odpowiedz do tematu
 [80 B3] DVD 2DIN
Witam, mam takiego cudaka jakim jest DVD z GPS, MP3, USB, dotykowym ekranem na 2DINy. I pytanie moje jest następujące - jak najlepiej je zamontować. Oczywiste jest, że na panelu środkowym, mniej więcej w okolicach gdzie standardowo przewidziane jest miejsce na radio. Ale z racji tego, że radio jest 1DIN, DVD 2DIN ciągle zastanawiam się co wyrzucić/przemieścić aby wcisnąć DVD. BTW. Nie mam dodatkowych zegarów VDO.
Ma ktoś jakiś pomysł?
Wygląda to tak:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Masz do wyboru dwa rozwiązania. Zrezygnować z kratek nawiewu, lub z popielniczki. Widziałem gdzieś ciekawy patent na wyświetlaczu dotykowym w miejscu kratek nawiewu i włączników. Wygląd bardzo ciekawy tym bardziej, ze w schowku miał full wypas tj PC z Wi-Fi.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202, z tym, ze nie wiem czy chcę rezygnowac właśnie z kratek nawiewiu - zimą są pomocne i całkiem przydatne :mrgreen: A te trzy przyciski jakby w inne miejsce wrzucić [przeciwmgłowe przód, przeciwmgłowe tył i podgrzewanie tylnej szyby] - np. pod popielniczkę. I wtedy ewentualnie zmniejszych po wysokości ramkę od pokręteł nawiewu [na dole jest taki troszkę wystający element o wysokości ok 1cm] Co myślisz o takim rozwiązaniu?
Bo inna opcja jest właśnie pozbycie się popiołki, w jej miejsce pokrętła a w miejsce pokręteł i radia nowe DVD.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
spaykee napisał/a:
Adi202, z tym, ze nie wiem czy chcę rezygnowac właśnie z kratek nawiewiu - zimą są pomocne i całkiem przydatne :mrgreen: A te trzy przyciski jakby w inne miejsce wrzucić [przeciwmgłowe przód, przeciwmgłowe tył i podgrzewanie tylnej szyby] - np. pod popielniczkę. I wtedy ewentualnie zmniejszych po wysokości ramkę od pokręteł nawiewu [na dole jest taki troszkę wystający element o wysokości ok 1cm] Co myślisz o takim rozwiązaniu?
Bo inna opcja jest właśnie pozbycie się popiołki, w jej miejsce pokrętła a w miejsce pokręteł i radia nowe DVD.
znacznie lepsza opcja byłoby zrezygnowanie z popielniczki, widziałem setke Adiego z NAVI i wygląda super a brak popielniczki nie jest taki straszny ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
spaykee napisał/a:

Bo inna opcja jest właśnie pozbycie się popiołki, w jej miejsce pokrętła a w miejsce pokręteł i radia nowe DVD.

I to uważam byłoby najbardziej rozsądne rozwiązanie. Nie wiem tylko jak będzie wyglądać sprawa z długością cięgieł do nawiewów.
Co do mojej C3, to wygląda to tak :arrow:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202, Pieknie to u ciebie wygladala w C3.Duzo roboty przy tym miales?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
zbychu88 napisał/a:
Adi202, Pieknie to u ciebie wygladala w C3.Duzo roboty przy tym miales?

dokładnie 2 tygodnie rezania. Wiązki elektryczne, docinanie konsoli i przodu radia itd

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
dokładnie 2 tygodnie rezania. Wiązki elektryczne, docinanie konsoli i przodu radia itd
radość z użytkowania -BEZCENNA :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:

dokładnie 2 tygodnie rezania. Wiązki elektryczne, docinanie konsoli i przodu radia itd


No to troszke ci zajolo ,ale napewno malo roboty nie bylo.Z drugiej strony to ty wszystko zrobisz :-D ,dla Ciebie nie ma rzeczy niemozliwych ;-)

[ Dodano: Czw 21 Maj, 2009 21:52 ]
Pasiak napisał/a:
radość z użytkowania -BEZCENNA :mrgreen:


MAsz racje kolego :-D

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Nie wiem tylko jak będzie wyglądać sprawa z długością cięgieł do nawiewów.
najwyżej się coś wymyśli, wydłuży, pozmienia. Powinno być ok.

tak wygląda to, co zakupiłem za psie pieniądze:
http://picasaweb.google.c...078906984668354 jak znajdę czas to zacznę rzeźbić.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
spaykee, zagadaj ze ślepakiem, on taki przeszczep przeprowadził i dobrze mu to wyszło, ale jeśli dobrze pamiętam ktoś mu pomagał, jak zwykle z resztą z nim :-|

Postaw piwo autorowi tego posta
 
to nie kest sprawa która się pali. ;) poki co mam inne sprawy na glowie - a teraz tylko dumam jakby to zrobic w przyszlosci, navi nie ucieknie :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 3.140.185.147 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa