Elektryka i elektronika » [1,9 AAZ] Restartuje się zegarek w obrotomierzu
Odpowiedz do tematu
 [1,9 AAZ] Restartuje się zegarek w obrotomierzu
Od kilku dni pojawił sie dziwny problem, w nocy restartuje sie zegarek w obrotomierzu - nie wiem kiedy i ile razy ale wsiadam w dzień do auta a tam na przykład 0:40 potem ustawiam, jeżdze i chodzi dobrze, po kolejnej nocy historia sie powtarza

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zimne luty w zegarach lub problem z ich zasilaniem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
znalałam juz winowajce, jest to zółta wtyczka jak sie nią porusza a zegary sa zapiete to sie zrestartuje i potrafi tez kontrolka swiec zniknac... rozebrałam tą wtyczkę, troche poczyściłam i złozyłam, ale zakładajac licznik trzeba i tak nią poruszac tak jakby sie miała ułozyc na pinach zeby bylo OK... nie wiem za bardzo jak sie do tych pinów zenskich w niej dostac, ta rózowa zaslepka schodzi i ta wierzchnia czesc z niej schodzi, te piny tam siedzą w tej drugiej części - piny na płycie w nia wchodzące są OK, sztywne, nic sie nie buja i nie jest pokrzywione - od drugiej strony tez jest OK - tak czy inaczej zamówiłam sobie jeszcze spray kontakt U i bede je myła te piny nim, bo papierkiem juz robiłam i do wtyczki tez napsikam

mam jej rozpiske ale o zasilaniu zegarka nic tam nie ma, kontrolka świec jest

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Aby wysunąć konektor z obudowy musisz np igłą w dolnym okienku nacisnąć zabezpieczenie konektora i w tym samym momencie pociągnąć za przewód.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
definitywnie rozwiązał sprawę preparat o nazwie kontakt spray S, samo czyszczenie papierkiem styków nic nie dawało bo za pare dni było to samo, płyta główna z pinami pod obrotek leżała u mnie chyba z ponad dwa lata luzem, nie ma zimnych lutów itp, ale dopiero po wymyciu dokładnym wszystkich styków tym preparatem jest OK

Wystawiono 1 piw(a):
Adi202
Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 3.239.57.87 ]
[ claudebot ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa