Elektryka i elektronika » 100 C4 - problem z podlączeniem halogenów p.mgłowych.
Odpowiedz do tematu
 100 C4 - problem z podlączeniem halogenów p.mgłowych.
Witam
Posiadam w swojej setce, reflektory z A6 C4, więc soczewkowe wraz z halogenami.
Podpięte mam mijania, oraz długie i pozycyjne.

Wszystko gra fajnie, lecz nie mam po stronie pasażera, nigdzie wiązki od halogenów (kiedyś były w zderzaku, ale poprzedni właściciel wyrzucił...)
A po stronie kierowcy posiadam wiazkę halogenów, ale bez wtyczki, wtyczkę posiadam, bo znalazłem ją w schowku :shock: (3 otwory taka czarno fioletowa, z resztkami kabli )

Co ciekawego w wiązce mam kable bodaj,brązowy , chyba pomrańczowy z zielonym paskiem? oraz chyba fioletowy z czarnym paskiem ?
Teraz nie mogę sobie rpzypomnieć. W każdym bądź razie, do tego kabla czarno fioletowego wpięty jest + (PLUS) od pompki spryskiwacza ???????? :shock:
Nie mam pojęcia jak to wszystko działa, w każdym bądź razie, pompka spryskiwacza, ma normalnie minus z masy, plus ma po przewodzie ktory powinien iść do halogenu.....
Nie mam pojęcia jaką to ma do siebie zależność, ale po odpięciu kabla od pompki i podłaczenie na próbę żarówki do tej wiazki, zadna kombinacja nie daje skutku, wiec brak zasilania przy właczonych światłach, a na konsoli wciśniety przycisk halogenu... Wychodzi na to, że żarówka zaświeciłaby w momencie, kiedy pociągnałbym do siebie dźwignię wycieraczek.....

Jakieś pomysły? :D

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: 100 C4 - problem z podlączeniem halogenów p.mgłowych.
falko29 napisał/a:
Witam
Posiadam w swojej setce, reflektory z A6 C4, więc soczewkowe wraz z halogenami.
Podpięte mam mijania, oraz długie i pozycyjne.

Wszystko gra fajnie, lecz nie mam po stronie pasażera, nigdzie wiązki od halogenów (kiedyś były w zderzaku, ale poprzedni właściciel wyrzucił...)
A po stronie kierowcy posiadam wiazkę halogenów, ale bez wtyczki, wtyczkę posiadam, bo znalazłem ją w schowku :shock: (3 otwory taka czarno fioletowa, z resztkami kabli )

Co ciekawego w wiązce mam kable bodaj,brązowy , chyba pomrańczowy z zielonym paskiem? oraz chyba fioletowy z czarnym paskiem ?
Teraz nie mogę sobie rpzypomnieć. W każdym bądź razie, do tego kabla czarno fioletowego wpięty jest + (PLUS) od pompki spryskiwacza ???????? :shock:
Nie mam pojęcia jak to wszystko działa, w każdym bądź razie, pompka spryskiwacza, ma normalnie minus z masy, plus ma po przewodzie ktory powinien iść do halogenu.....
Nie mam pojęcia jaką to ma do siebie zależność, ale po odpięciu kabla od pompki i podłaczenie na próbę żarówki do tej wiazki, zadna kombinacja nie daje skutku, wiec brak zasilania przy właczonych światłach, a na konsoli wciśniety przycisk halogenu... Wychodzi na to, że żarówka zaświeciłaby w momencie, kiedy pociągnałbym do siebie dźwignię wycieraczek.....

Jakieś pomysły? :D

Podłącz się pod drugi reflektor. Zasilanie huliganów tak czy siak jest wspólne dla dwóch stron.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie kumam dlaczego plus z halogenu zasila mi plus w pompce spryskiwacza???
i co najlepsze, owy plus nie działa, po naciśnieciu na konsoli guzika halogenów
tylko działa po pociagnieciu dźwigni wycieraczek.

wiazkę mam tylko z jednej strony.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
falko29 napisał/a:
Nie kumam dlaczego plus z halogenu zasila mi plus w pompce spryskiwacza???
i co najlepsze, owy plus nie działa, po naciśnieciu na konsoli guzika halogenów
tylko działa po pociagnieciu dźwigni wycieraczek.

wiazkę mam tylko z jednej strony.

Nikt nie sądzi, że to jest oryginalne połączenie. Ktoś wcześniej miał "film" i sobie tak zrobił. Oryginalnie Audi 100 halogeny ma w zderzaku. Jeżeli brakuje Ci zasilania halogenu z jednej strony, to wystarczy rozdzielić napięcie z przewodu (białego z żółtym paskiem bo to są kolory przewodu od halogenów) na dwie strony i po kłopocie. Co do pompki, to jak dobrze pamiętam kolor przewodu powinien być właśnie taki jaki masz czarny z fioletowym paskiem i wówczas problem będzie w instalacji wewnątrz samochodu.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 3.137.178.133 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa