Elementy silnika » [100 AAR] wymiana parownika na jaki?
Odpowiedz do tematu
 [100 AAR] wymiana parownika na jaki?
Witam wszystkich mam pytanie jaki powinienem kupić parowniki do mojej audiczki aktualnie mam BRC AT90E i spalanie na nim jest duże okolo 18L na 100km jakie macie propozycję?parownik powinien być podciśnieniowy? z góry dziękuje i pozdrawiam :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Koleżko, ja u siebie mam też AT90E i jestem zadowolony, jednak Twoje spalanie jest trochę duże, może ktoś się spotkał z tym:
http://moto.allegro.pl/re...2951593352.html
ale chyba one idą do sekwencji.
A chyba u Ciebie powinna też być kompensacja. Spalanie może być spowodowane złą regulacją parownika, albo starymi membranami w samym parowniku

Postaw piwo autorowi tego posta
 
taki jak miałeś do tej pory - dobry i mocny sprzęcik.
tłokowych nie polecam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
I nic nie dało dalej pali tak dużo:/reduktor jest nowy założony nie mam pojęcia o co chodzi dawkę gazu zmniejszyłem po przez dokręcenie śruby tak jak piszą w książkach i też nic!! Jakieś sugestie?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a patrzyłeś na napięcie membranki???? chyba imbus 4mm.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a jak to sprawdzić żeby nie zepsuć?? jest to nowy parownik może być źle napięta??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
napięciem membrany ustalasz podawanie gazu na biegu jałowym, i może za dużo podawać LPG

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam kolego ja u siebie wymieniałem membramy poniewaz miałem podobny problem z dużym spalaniem u mnie też to wiele nie pomogło regulowałem już na wszystkie sposoby i nic co dużo mówić w trasie nawet 12l spali a w miescie koło 20 masakra ;/ i też nie moge dojsc co i jak a po różnych magikach -gazownikach juz jeździlem dziwi mnie tylko jak jest rozgrzany że śmierdzi mi gazem przy uchylonej szybie podczas jazdy na postoju sprawdzałem instalacje wszystko cacy ;/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Stratoss napisał/a:
Witam kolego ja u siebie wymieniałem membramy poniewaz miałem podobny problem z dużym spalaniem u mnie też to wiele nie pomogło regulowałem już na wszystkie sposoby i nic co dużo mówić w trasie nawet 12l spali a w miescie koło 20 masakra ;/ i też nie moge dojsc co i jak a po różnych magikach -gazownikach juz jeździlem dziwi mnie tylko jak jest rozgrzany że śmierdzi mi gazem przy uchylonej szybie podczas jazdy na postoju sprawdzałem instalacje wszystko cacy ;/
sprawdzałeś szczelność instalacji? Jak wyglada spalanie na benzynie?

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elementy silnika  

[ IP: 52.14.0.24 ]
[ claudebot ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa