Pozostałe tematy » [ B4 2,0 ABK] Padł wąż chłodnicy górny.
Odpowiedz do tematu
 [ B4 2,0 ABK] Padł wąż chłodnicy górny.
Jak w tytule. Górny wąż chłodnicy bez żadnych uprzedzeń zaczął cieknąć. Przypadkiem (spaliła się żarówka) otwarłem maskę i zobaczyłem zalany silnik płynem chłodniczym (biały osad). Po bliższym zbadaniu okazało się że wąż gorny co leci do chłodnicy jest spękany (dziurki jakby szczur pogryzł- czego nie wykluczam) i nie nadaje się do reaktywacji. Po przeszukaniu lokalnych hurtowni i sklepów (o dziwo ciężko taki wąż dostać) znalazłem pasujący firmy HANS PRIES.
Moje pytanie brzmi, czy warto go kupić czy lepiej poszukac innej np. toperana?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
topran to jest hains preis - to samo, to są gówniane bardzo zamienniki, ale produkuja rzeczy co inne firmy nie robią bądź ciezko dostac od ręki jak potrzebujesz "na już", dlatego kup i załóz zeby jeżdzic a potem na spokojnie poszukasz sobie ori używki, płynu chłodniczego tez potem nie musisz tracic jak sobie spuścisz do miski itp. to tylko tyle że sie ubrudzisz przy wymianie tego węża dwa razy ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zdaję sobie sprawe, że zamieniki to szajs ale nie mam wyjscia. Wąż narazie zaklejony taśmą srebrną ale długo nie pociągnie. Nie chce brac używki bo jakby nie patrzec guma a używka tez ma conajmniej 20 lat wiec predzej czy pozniej popeka. Zastanawiam sie czy są inne firmy tych węży moim numerze 8A0 121 101B?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
podejrzewam ze ori uzywka 20-letnia będzie mieć lepszy gatunek gumy niż ich nówka
http://allegro.pl/listing...ring=8A0121101B

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a możesz foto tego węża wrzucić na forum? bo może ci u mnie coś popatrzę, czyli w NL

pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No i musiałem narazie kupić tego hains-a bo już solidnie lało. Zobaczymy jak długo wytrzyma.
grze-mar zdjęcia nie robiłem. Nr. ori to 8A0 121 101B.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sergio napisał/a:
No i musiałem narazie kupić tego hains-a bo już solidnie lało. Zobaczymy jak długo wytrzyma.
grze-mar zdjęcia nie robiłem. Nr. ori to 8A0 121 101B.


Cześć,
Napisz proszę jak sprawuje się ten TOPRANowski wąż, mam ten sam problem i tak się zastanawiam nad zamiennikiem za 80zł, czy oryginalnym 20 letnim za 30zł - sporo tego na allegro ale stanu nie da się określić

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Narazie mija prawie 1,5 roku jest ok. Bałem się starego ori bo to jednak guma i parcieje. Ten zamiennik narazie daje radę.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 3.135.190.101 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa