Pozostałe tematy » [ A8 3.3Tdi 2001 rok]-zapala i gasnie
Odpowiedz do tematu
 [ A8 3.3Tdi 2001 rok]-zapala i gasnie
Witam mam problem z moim A8 D2 3.3 TDI z 2001 roku.Problem polega na tym że auto zapala i w sumie odrazu gaśnie (pochodzi dosłownie 5 sekund) i tak za każdym razem.Macie jakieś pomysły co to może być?? Proszę o pomoc z góry dzięki pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [ A8 3.3Tdi 2001 rok]-zapala i gasnie
Kuba-czestochow napisał/a:
Witam mam problem z moim A8 D2 3.3 TDI z 2001 roku.Problem polega na tym że auto zapala i w sumie odrazu gaśnie (pochodzi dosłownie 5 sekund) i tak za każdym razem.Macie jakieś pomysły co to może być?? Proszę o pomoc z góry dzięki pozdrawiam

Przyczyn może być mnóstwo. Na początek proponowałbym odczytać błędy sterownika silnika. W nim powinien być zapisany problem usterki który Cię dręczy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Auto było podpinane pod komputer i nic konkretnego nie wyszło, odłączany był również immobilizer i to tez nie to.Macie jakieś pomysły??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kuba-czestochow napisał/a:
Auto było podpinane pod komputer i nic konkretnego nie wyszło, odłączany był również immobilizer i to tez nie to.Macie jakieś pomysły??

Nic konkretnego? Czyli jednak coś było. Każdy drobny szczegół może być istotny dla diagnozy. Bez samochodu jest ciężko cokolwiek sensownego stwierdzić.
Może na początek opisz co do tej pory było przy nim robione i w jakiej sytuacji się to stało.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jechałem i auto zgasło, teraz zapala i gaśnie i tak za każdym razem.Podłączyliśmy pod kompa szperaliśmy 2 dni i do niczego nie doszliśmy.Ponad tydzień temu oddałem do mechanika i na razie tez nic nie znalazł.Wiem ze paliwo dochodzi odłączał tez immobilizer i to samo.Może jakiś czujnik ale na komputerze nic z żadnym czujnikiem nie wykazało wiec nie wiem.Szczerze już nie mam pojęcia co to może być przeglądam fora ale nikogo z podobnym problemem nie znalazłem

[ Dodano: Czw 25 Lut, 2010 00:14 ]
A może ktoś zna dobrego gościa w Częstochowie lub okolicach który by sobie z tym poradził??Może warto go wstawić do serwisu??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mam ten sam problem

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Audi A8 3.3tdi napisał/a:
Mam ten sam problem
jakaś diagnostyka była robiona?

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 3.138.138.144 ]
[ claudebot ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa